11 آذر 1400
جاذبه های گردشگری کرونا معرفی هتل ها

هتل مجلل گربه ها در انگلیس

هتل مجلل گربه ها

با خبر شیوع بیماری کرونا در جهان دولت ها برای کنترل آن تصمیم به قرنطینه و تعطیل کردن تمام مکان های اجتماعی شدند. مدارس، دانشگاه ها، هتل ها، فروشگاه ها و تمامی مکان هایی که مردم در آن حضور داشتند به طور کامل تعطیل می باشد. در همین روزها شاهد اقدامات بشردوستانه افراد زیادی هستیم که برخی از آنها شاید عجیب به نظر برسند. در ادامه با تیک بان همراه شوید تا با یکی از عجیب ترین اقدامات خیرخواهانه آشنا شوید.

در روزهایی که به علت شیوع کرونا ویروس مشاغل بی شماری از رونق افتاده اند و یا کسب و کارهایی که مشتری خود را از دست داده اند، در تلاشند تا کار مثبتی انجام دهند. از کتابفروشی آنلاین گرفته تا گردشگری مجازی. اما ایناها به اندازه اجاره اتاق هتلی مجلل به گربه ها عجیب نیستند. اخیرا در انگلیس یک هتل ۵ ستاره و لوکس به هتل گربه ها تبدیل شده است!

مالک هتل به گربه هایی که صاحبان آنها به ویروس کرونا مبتلا شده اند اناق رایگان می دهد. این خبر شاید یکی از عجیب ترین خبرهایی است که این روزها در فضای مجازی دست به دست می شود!

صاحبان این هتل عجیب “جک و تیم” در روستای Sway تحت تأثیر اقدامات انزوا و قرنطینه قرار گرفتند و به تازگی پستی در فیس بوک گذاشتند تا سعی کنند در این شرایط طرفدار پیدا کرده و کار مثبتی انجام دهند. تیم گفت: “در این زمان مهیب که همه ما را تحت تأثیر قرار داده و تأثیرات مالی زیادی بر بسیاری از مشاغل کوچک دارد، ما دوست داریم خدمات خود را به افراد نیازمند ارائه دهیم. ما هتل خود را که در این روزها تعطیل است به گربه ها اختصاص می دهیم. اینجا مکان مناسبی برای نگهداری از آنهاست. بنابراین اگر کسی را می شناسید که مجبور به بستری شدن در بیمارستان است و یا نمی تواند از گربه خود مراقبت کند، ما گربه اش را تحویل گرفته و به صورت رایگان مراقب آن خواهیم بود تا زمانی که دوباره روی پای خود بایستد.

هتل گربه ها

این پست با واکنش بسیار خوبی مواجه شد و مردم محلی اظهار داشتند که چه ایده جذابی است و به آنها قول دادند که این پیشنهاد را به افرادی منتقل می کنند که به آن احتیاج دارند.

هتل گربه خود را به عنوان اولین شکارچی لوکس در انگلستان توصیف می کند. سوئیت هایی با اندازه های مناسب، تختخواب، مبلمان و تلویزیون را به میهمانان خود ارائه می دهد. اتاق خواب ها دارای یک اتاق باغ اضافی است که مملو از درختان زیبا، امکانات کوهنوردی، صندلی های آفتاب، اسباب بازی ها و مکان هایی برای بازی و خواب گربه ها است. این هتل حتی دارای یک منوی la carte برای گربه ها می باشد! این منو شامل یک مخلوط میگو و خرچنگ، ماهی قزل آلا و استیک تن ماهی تازه و سینه مرغ پخته شده است. به نظر شما امکانات هتل برای گربه ها بیش از اندازه لوکس نیست؟!

مطالب مرتبط

سفر به قبرس، تلفیقی از تاریخ و طبیعت

admin

آزمایش موفقیت آمیز واکسن کرونا روی موش ها

admin

هتل فضایی آرورا، اقامت در خارج از زمین!

admin

نظر خود را ثبت کنید