33.9 C
تهران
۹ خرداد ۱۴۰۲
مجله گردشگری تیک بان
برنامه سفر

در تور ۴ روزه به پوکت لذت سفر را تجربه کنید

روز اول
پس از رسیدن به فرودگاه در ابتدا از مجموعه هنر و آثار باستانی تای‌کوان شروع کنید. سپس به سمت غرب شهر و جاده هالیوود رفته و به فروشگاه های آنتیک و طراحان محلی PMQ سری بزنید. در معبد من‌مو توقف کنید و به جستجوی انجمن هیپ در خیابان تای‌پینگ‌شان بروید. به ایستگاه مرکز برگردید، برای رسیدن به قله افسانه ای ویکتوریا احتمالا یک سواری خوش‌منظره را با تراموا تجربه می‌کنید. چشم‌اندازهای زیبایی از شهر را خواهید دید؛ می‌توانید در یکی ازمسیرها پیاده‌روی کنید. عصر را به وقت‌گذرانی در بارهای سوهو اختصاص دهید. چشیدن کوکتل مخصوص آسیایی را از دست ندهید، همچنین می‌توانید به تماشای کنسرت جاز در پیل‌فرسکو هم بروید.

روز دوم
طبیعت دوست داشتنی در پارک هنگ‌کنگ را در آغوش بگیرید، دیدن موزه چای را فراموش نکنید، بعد به خانه آبی بروید. با استار فری (سفر دریایی) به کلون بروید. از مناظر در مسیر شرق تفرجگاه سیم شا‌سوی لذت ببرید و بعد مسیرتان را به سمت موزه تاریخ تغییر دهید. در پنینسولا چای بعد از ظهرتان را بنوشید. از شانس خود استفاده کنید و در بازار شبانه خیابان معبد اپرای کانتونی را ببینید، در اینجا می‌توانید شام هم بخورید. سپس، به سالن هاریزونیت در هتل مادرا که زیاد هم از شما دور نیست بروید، در اینجا چشم اندازهای جذابی از ساختمان های سربه فلک‌کشیده و محیط شهری در انتظار شماست

به راحتی بلیط هواپیما ارزان بخرید

روز سوم
قبل از اینکه برای خرید(طراحان برجسته مبلمان و لباس) به هریزن پلازا در جزیره آپ‌لی‌چائو بروید، برای یک سفر دریایی به سمت بندرگاه زیبای آبردین بروید. در فروشگاه‌های این مجموعه می‌توانید کیک و قهوه بخورید. بعد از صرف ناهار از آبردین به سای کونگ بروید. در شهر سای‌کونگ گشتی بزنید و یا برای گذراندن بعدازظهری آرام در کنار ساحل به اسکله بروید و سوار قایق شوید. بعد از یک روز شلوغ، به بار کولون بروید تا از نوشیدنی های محلی بخورید و با مردمی خوب هم‌صحبت شوید.

روز چهارم
سوار یک قایق شوید و یا با اتوبوس های شاتل جدید به ماکائو بروید. یک تارت تخم‌مرغی پرتغالی بگیرید و به جستجو در مرکز تاریخی شبه‌جزیره ماکائو بپردازید که شامل کلیسای سنت‌لازاروس، لارگو دو سنادو و خرابه‌های کلیسای سنت‌پائول است. در کافه ریکوئکسکو ناهار بخورید و بعد به سمت شمال و استحکامات نظامی گویا و کلیسایی کوچک در مرتفع‌ترین نقطه در شبه‌جزیره بروید. سپس به طرف جنوب و موزه هنر ماکائو بروید.
اگر زمان اجازه می دهد قبل از برگشتن به هنگ‌کنگ، به دیدن روستای تایپا بروید و از مجموعه مگاکازینو در کوتای که مثل شهری رویایی است دیدن کنید.

رزرو هتل پوکت خود را ازتیک بان بخواهید.

مطالب مرتبط

در برلین بگردید و لذت ببرید

Master

چگونه در سفر ایتالیا کودکان خود را سرگرم کنیم؟

Master

با شرکت هواپیمایی کاسپین آشنا هستید؟

Master

نظر خود را ثبت کنید