31.7 C
تهران
۹ خرداد ۱۴۰۲
مجله گردشگری تیک بان
معرفی هتل ها

اقامت در هتل قصر منشی اقامتی شاهانه

اقامت در هتل قصر منشی اقامتی شاهانه

اصفهان یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران است که از نظر گردشگری شهر پرمتقاضی برای خرید بلیط هواپیما اصفهان می باشد. این شهر زیبا دارای تاریخی کهن است که با کمی پرسه در کوچه پس کوچه هایش می توان پی به هنر و تاریخ و فرهنگ هزاران ساله اش برد. در این شهر زیبا هتل های فراوانی برای اقامت گردشگران داخلی و خارجی وجود دارد که بهتر است قبل از سفر برای رزرو هتل اصفهان از سایت تیک بان اقدام کرد تا از با کیفیت ترین هتل ها با پایین ترین قیمت برای یک اقامت دلنشین برخوردار شد. یکی از هتل های معروف اصفهان که بسیار مورد توجه گردشگران قرار دارد، هتل قصر منشی می باشد. در این مقاله درباره این هتل زیبا به گفتگو می نشینیم.

هتل کاخ قصر منشی

کاخ قصر منشی ساخته ده در قرن دوازدهم شمسی می باشد که یکی از بناهای زیبای دوران قاجاریه است. امروزه این ساختمان تاریخی به عنوان هتل در اختیار گردشگران قرار گرفته است. با اقامت در این هتل هم از اقامتی رویایی بهره مند می شوید و هم یکی از آثار باستانی را به تماشا می نشینید. هتل در نزدیکی مراکز گردشگری اصلی اصفهان واقع شده است.

هتل کاخ قصر منشی
موقعیت مکانی هتل

کوچه هتل به بازار معروف اصفهان منتهی می شود که انواع صنایع دستی در آن به فروش می رسد. قدم زدن عصرگاهی در این بازار یکی از گشت و گذارهایی است که آدم را سرحال می آورد. تماشای یک جای این همه آثار هنری دست ساز ذوق و هنر مردمان این شهر را به رخ بینندگان می کشاند.

کاخ قصر منشی در واقع یکی از خانه های فتحعلی شاه قاجار است که در محیطی آرام و دلنشین واقع شده است. اقامت در این کاخ زیبا با آن معماری مثال زدنی و طراحی های ظریف و هنرمندانه می تواند آرامشی عمیق را برای مسافران فراهم کند.

شیشه های رنگ، ایوان پهن با گلکاری های رنگارنگ و اتاق هایی که به طرز سنتی چیدمان شده اند گردشگران را به سفری تاریخی می برد و با سنت های دیرینه پیوند می زند.

در کوچه هتل یک زورخانه سنتی نیز وجود دارد که برای برخی از مسافران گزینه جالب توجهی می باشد. بعد از ورود به بازار کوچه ای مستقیم به میدان نقش جهان راه دارد. شهرت میدان نقش جهان در نزد گردشگران، زبانزد است. میدانی بزرگ و پهناور با آثار باستانی بی نظیر که بینندگان را به حیرت وا می دارد.

مسجد امام، کاخ عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله و تعدادی دیگر از جاذبه‌های گردشگری با هم در این میدان وجود دارند که جلوه ای از اهمیت تاریخ و مذهب و هنر را در ایران باستان بازگو می کند.

اگر قصد تفرج در حوالی زاینده رود را دارید می توانید به راحتی از هتل به اطراف این رودخانه زیبا بروید. رودخانه در ۱۲۰۰متری هتل قصر منشی قرار دارد و قدم زنان می توان به اطراف رودخانه رفت و از پل های معروف سی وسه پل و پل خواجو دیدن کرد و عکس های یادگاری را به ثبت رساند. هتل قصر منشی در آثار ملی ایران به ثبت رسیده است و مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است.

خدمات هتل قصر منشی
اتاق های هتل قصر منشی

هتل قصر منشی دارای اتاق های متنوعی می باشد که بنا به درخواست میهمانان قابل ارائه می باشد. انواع اتاق های یک نفره، دونفره، سه نفره و اتاق قجر با طراحی مخصوص، اتاق صفوی، سوییت دلنشین، اتاق شاهین، اتاق مهتاب و اتاق آینه که دیوارهای اتاق با آینه کاری های زیبای ایرانی تزیین شده است. فرش های دست بافت ایرانی با طرح و نقش زیبا و دلربا کفپوش برازنده اتاق ها می باشد. با رزرو هتل قصر منشی اصفهان اقامتی متفاوت و به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد. برای ر زرو این هتل دل انگیز می توانید به قسمت رزرو هتل داخلی تیک بان مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

تلاقی دو طرح ماکسیمالیستی و مینیمالیستی در یک فضا

Master

اقامتی تاریخی در قدیمی ترین هتل های جهان

Master

سوییت های درختی اتریش، آشتی با طبیعت

Master

نظر خود را ثبت کنید