33.9 C
تهران
۹ خرداد ۱۴۰۲
مجله گردشگری تیک بان
رستوران ها

آنچه در مورد غذاهای بومی آمریکای شمالی نمی دانستید

در سراسر کشورهای غربی ایالات متحده و اولین ایالت های کانادا، جنبشی برای احیاء غذاهای بومی در حال رشد است. از گیم گرفته تا توت، سرآشپزها می خواهند غذاهای سنتی اجداد خود را برای همه تجسم کنند. در این مطلب مکان هایی برای خوردن غذاهای بومی آمریکای شمالی را برای شما ارائه می دهیم. در اینجا یک نوع غذای بومی وجود ندارد بلکه صدها نمونه وجود دارد. تعبیر هر سرآشپز امری شخصی است، هر کدام تاریخچه خانوادگی، سنت های قبیله ای، ترکیبات منطقه ای و سلیقه فردی را به کار می گیرند. برخی فقط از ترکیبات از قبل آماده شده استفاده می کنند؛ در حالیکه برخی دیگر از طعم های هندی تهیه شده از نان بانوک یا نان سرخ شده (نان تهیه شده از آرد گندم) یا ترکیبی از مواد بومی با طعم های جهانی استفاده می کنند.

Pueblo Harvest
پابلو هاروست که متعلق به پابلو نوزدهم نیومکزیکو است، از سال ۱۹۷۶ غذایی به نام «منشا بومی. الهام گرفته از پابلو» در آلبوکارک سرو می کند. این رستوران برای صبحانه، ناهار و شام باز است و منوی آن طی سال ها تغییر کرده و شامل هر دو گزینه های قبل از ارتباطات بیسون کارپاچیو با کدوی ترش شده یا آمارانت و خرده های ذرت در کنار گزینه های بعد از ارتباطات مانند حلقه های پیاز ذرت آبی است.

برای خرید بلیط خارجی به سایت تیک بان مراجعه کنید

Cafe Ohlone
کافه اوهلون که در پشت کتابفروشی در محوطه دانشگاه برکلی آمریکا قرار دارد، پنجشنبه ها چای، سه شنبه ها ناهار، آخر هفته ها برانچ و شنبه ها شام سرو می کند. منوی آن هر فصل تغییر می کند و شامل انواع توت ها و سبزیجات، و گوشت های تهیه شده با نمک دریایی خلیج سان فرانسیسکو می شود. غذاها از فرنی شیر فندق با توت سیاه و سس سرخ لورل گرفته تا ماهی سالمون کبابی با سیب زمینی و فیدلهد (برگ های سرخس پیچ خورده جوان) متغیر است.

Salmon N’Bannock
رستوران سالمون ان بانوک، در شمال ساحل اقیانوس آرام در ونکوور، بریتیش کلمبیا، اولین رستوران این کشور است. این رستوران ماهی سالمون وحشی تازه و طعم دار سرو می کند که این سوال به ذهنتان می آید که آیا تمام ماهی های پرورش داده شده ای که می خورید به همین نام است یا نه. برای چشیدن همه آنها، سالمون و نمونه های شکاری آنها را در کنار یک نوشیدنی سفارش دهید

Tocabe
مت چاندرا و بن جاکوبز رستوران توکاب را در رنور کلرادو در سال ۲۰۰۸ افتتاح کردند. این رستوران آمریکایی هندی در تهیه کاسه های تاکوس و برنج وحشی هندی با بوفالوی آمریکایی یا لوبیا، ذرت شیرین، فلفل سبز سرخ شده و سالاد خانگی تخصص دارد. بسیاری از غذاها تحت تاثیر غذاهای کشور اوسیج قرار گرفته و همچنین در رستوران خانوادگی جاکوب گری هورس مورد استفاده قرار می گرفت.

برای مشاهده بلیط لحظه آخری تیک بان همراه شماست

Feast Café Bistro
آنچه در خصوص کنجکاوی به غذاهای بومی آغاز شد، سرانجام در کریستا برونئو  گونتر، از ملت های اولیه پگوئی شکوفا شد. در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵، برونئو – گونتر، کافه بیسترو فیست را در وینیپگ، مانیتوبا افتتاح کرد که غذاهای مدرن با اصالت غذاهای ملت های اولیه سرو می کرد. در این رستوران سوسیس بوفالوی آمریکایی و یک اسموتی توت ساسکاتون برای صبحانه و خورش بوفالو یا فلفل و لوبیا برای ناهار یا شام تهیه می شود.

Pow Wow Café
شاون آدلر در فستیوال های موسیقی انتاریو در ماه اکتبر ۲۰۱۶، نامی برای خود در سرو کردن تاکوس هندی انتخاب کرد، او کافه پاو واو را در بازار کنزینگتون تورنتو افتتاح کرد. علاوه بر برترین غذاهای رستوران پاو واو مانند تاکوس هندی، سس مخصوص و سوپ ذرت با اردک دودی کافه پاو واو نیز نوشابه ها ارائه می دهد.

مطالب مرتبط

در پایتخت دانمارک به دنبال غذاهای لذیذ باشید

Master

در ایتالیا مواظب انگشتان خود باشید

Master

۶ رستوران شگفت انگیز وگان در دنیا

Master

یک دیدگاه

احسان پنجشنبه، ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ at ۷:۳۴ ب٫ظ

مطلب جالبی بود و موفق باشید

پاسخ در جواب

نظر خود را ثبت کنید