33.9 C
تهران
۹ خرداد ۱۴۰۲
مجله گردشگری تیک بان
برنامه سفر

هیچ می دانید ارزانترین زمان پرواز به اروپا کدام است؟

تحقق رویای باگت های تازه در فرانسه، پرتقال های سرشار از آب و یخ زده در مونیخ و چشیدن Aperol spritz در میلان امکان پذیر می باشد. درحالی که پرواز به اروپا در تعطیلات و فصول خاص افزایش قیمت زیادی دارد، این امکان وجود دارد که بلیط های زیر قیمت را هم پیدا کنید. فقط باید سرچ کنید و ببینید چه زمانی کمترین قیمت برای رزرو بلیط هواپیما اروپا وجود دارد. ارزانترین زمان پرواز به اروپا از ماه ژانویه تا مارس می باشد. بهترین زمان سفر به اروپا به همراه سرگرمی های آن در سپتامبر تا نوامبر می باشد. بسیاری از افراد فقط تابستان می توانند سفر کنند، مثل: دانش آموزان، معلمان، خانواده های دارای فرزند. زمانی که سال تحصیلی آغاز می شود، رقابت بسیار کمی برای این سفرها وجود دارد.
در خطوط هوایی اگر تقاضا افزایش یابد، قیمت ها هم بالا می روند. بنابراین اگر به اسکی در انگلبرگ، سوئیس و یا چشیدن شکلات داغ در یکی از کافه های پاریس علاقه مند هستید، در تیک بان بهترین راهنمایی ها برای پیدا کردن ارزانترین قیمت برای پرواز به اروپا در فصول پاییز و زمستان را دریافت کنید.

زودتر به دنبال بلیط هواپیما باشید.
یکی از بدترین کارهایی که مسافران انجام می دهند، این است که تا آخرین لحظه منتظر می مانند، چون هرچه به زمان پرواز نزدیک تر شویم قیمت ها افزایش می یابد. در عوض، توصیه می شود برای زمانی که می خواهید سفر کنید، در فصل متفاوتی بلیط خود را رزرو کنید (یعنی در تابستان پرواز برای زمستان و در زمستان پرواز برای تابستان را رزرو کنید).
بهترین و ایده آل ترین زمان خرید بلیط دو تا شش ماه قبل سفر تان است. با این حال اگر می خواهید در طول تابستان و یا کریسمس و سال نو سفر کنید، خیلی زودتر از این ها باید برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید. بهترین کار این است که برای سفر به اروپا در سال نو، در سپتامبر و نوامبر شروع به نگاه کردن قیمت ها کنید. به محض اینکه یک قیمت مناسب به نظر رسید، سریع آن را رزرو کنید، اما زمانی که شما بیشتر از ۱۱ ماه وقت دارید، با آرامش کامل می توانید بلیط خود را بخرید. رزرو بلیط یازده ماه قبل از سفر خیلی بهتر از دو ماه قبل از سفر است.

برای خرید بلیط خاجی ارزان تیک بان همراه شماست.

جستجوی بلیط برای دیگر شهرهای همسایه مقصد مورد نظر
طبق گزارشات با رزرو پرواز به شهرهای همسایه مقصد مورد نظر، صرفه جویی بیش از ۱۰۰۰ دلار اتفاق می افتد (مانند پرواز از شهر نیویورک به جای فیلادلفیا و یا پرواز به بروکسل به جای پاریس). این کار به خصوص برای مسیرهای هوایی و دریایی بهتر است. برای مثال، اگر شما می خواهید به یکی از جزایر یونان بروید، پرواز به آتن برایتان مناسب تر است. همیشه برای پرواز هایتان فرودگاه های مختلف را انتخاب کنید، این یکی از بهترین راه ها برای کاهش هزینه های سفرتان است.

انعطاف پذیر باشید.
اگر میخواهید سفری ارزان داشته باشید، به جای اینکه مقصد خود را شهرهای معروف قرار دهید، برای سفر به سایر شهر ها برنامه ریزی کنید. داشتن ایده برای سفر و گردش چیز بدی نیست اما باید به خوبی و بادقت ایده هایتان را با شرایط وفق دهید، وگرنه بسیاری از موقعیت های مناسب را از دست می دهید. به جای اینکه با قلب و احساستان مقصدتان را انتخاب کنید، به پیشنهادات ویژه ای که در سایت قرار داده می شود توجه داشته باشید. در واقع این یک نوع تغییر در ذهنیت شما است، به جای اینکه یک شهر خاص هدف شما برای سفر باشد، پرواز های ارزان را هدف خود قرار دهید.

رزرو هتل اروپا را از تیک بان بخواهید.

پرواز ها را در گوگل مقایسه کنید.
موتور جستجو گوگل به شما اجازه می دهد تا جستجو برای هفت فرودگاه مبدا و هفت مقصد بالقوه را در یک زمان انجام دهید. این بسیار مهم است که چه چیزی را سرچ می کنید. جستجوی درست و کامل در گوگل به شما برای یافتن ارزانترین پرواز ها به اروپا و سایر نقاط جهان کمک می کند.

مواظب هزینه های اضافی خطوط هواپیمایی باشید
شرکت های هواپیمایی، در خصوص بودجه، اغلب هزینه هایی را برای مواردی مانند انتخاب صندلی و حمل چمدان اعمال می کنند که این خیلی مهم است که دقیقا بدانید این هزینه ای که پرداخت می کنید در قبال چه چیزهایی می باشد. مهم ترین چیز این است که بیشتر خطوط هوایی اکنون مدل اقتصاد پایه را اجرا می کنند. ما به شما توصیه می کنیم که وقتی پروازتان را رزرو کردید، به برنامه ای که در پیش دارید، دقت لازم را داشته باشید. اگر میخواهید ساک یا چمدان همراه داشته باشید، هزینه های آن را حتما چک کنید. این همان چیزی است که حتما باید از آن آگاهی داشته باشید.

مطالب مرتبط

برای سفر به شیکاگو آماده اید؟

Master

اگر در سفر جاده ای به مشکلی برخوردیم، چه کنیم؟

Master

در برلین بگردید و لذت ببرید

Master

نظر خود را ثبت کنید