1.7 C
تهران
۱۶ بهمن ۱۴۰۱
مجله گردشگری تیک بان
جاذبه های گردشگری کرونا

ایفل هم سقوط کرد!!

ایفل هم سقوط کرد

بعد از تعطیلی موزه لوور پاریس، اکنون برج ایفل هم از پذیرش گردشگران خودداری می کند و تعداد زیادی از درآمد خود را از دست می دهد. تعطیلی مراکز توریستی فرانسه به علت جلوگیری از شیوع کرونا همچنان ادامه دارد.

“ژان باتیست لوموین” مشاور وزارت امور خارجه فرانسه در خصوص خسارت های کرونا به صنعت گردشگری این کشور گفت: فرانسه در چهار ماه ابتدایی سال۱۰ میلیارد یورو درآمد گردشگری خود را از دست می دهد.

این اتفاق به علت شیوع بیماری کرونا رخ می دهد. به طوری که این روزها موزه لوور و برج ایفل به روی گردشگران بسته شده است. تعطیلی برج ایفل ضربه سختی به صنعت توریست فرانسه وارد خواهد کرد. نخست وزیر فرانسه “ادوارد فیلیپ” تجمع بیش از صد نفر را در کشور به دلیل شیوع کرونا ممنوع اعلام کرده است. تا به حال در فرانسه ۳۳۶۱ نفر به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد ۷۹ نفر از مبتلایان فوت کرده اند.

شرکت هواپیمایی «ایرفرانس» به زیان ۲۰۰میلیون یورویی (۲۱۶میلیون دلاری) این شرکت متاثر از شیوع بیماری کرونا و لغو پروازها اخطار داد. این شرکت در ماه جاری ۳۶۰۰ پرواز خود را لغو خواهد کرد.

مدیرکل سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد اینک قاره اروپا کانون شیوع ویروس کرونا می باشد و نهادها و موسسات بهداشتی جهان باید در روزهای آینده از بیماران بیشتری استقبال کنند.

مطالب مرتبط

قصر نوی شوان اشتاین، قلعه ای در قلب کوه های آلپ

Master

مناطق حیرت انگیزی که روح را نوازش می کند

Master

پل طلایی یا پل دست خدا؟

Master

نظر خود را ثبت کنید