33.9 C
تهران
۹ خرداد ۱۴۰۲
مجله گردشگری تیک بان
کرونا

برخورد شدید با برهم زنندگان سلامت جامعه

دادستان تبریز خبر داد:

با برهم زنندگان سلامت جامعه برخورد شدید خواهد شد

بابک محبوب علیلو گفت: با برهم زنندگان سلامت عمومی و امنیت روانی جامعه به شدت برخورد می‌شود. مهمترین رویداد امروز کشور مقابله با ویروس کرونا است. از این رو باید همه دست به دست هم دهند تا از این بحران به سلامتی عبور کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز آذربایجان با بیان اینکه منافع ملی و سلامت هموطنان بیشتر از منافع شخصی اهمیت دارد، ادامه داد: ما تمام قد پشت مردم عزیز ایران هستیم تا سودجویان نتوانند با احتکار اوضاع کنونی جامعه را به سود خود تعبیر کنند.

وی ضمن تاکید بر اینکه ما همواره در کنار بهداشت عمومی مردم، رسانه‌ها و دانشگاه علوم پزشکی هستیم تا اجازه ندهیم مشکلی در حوزه سلامت روانی و جسمانی مردم آذربایجان شرقی به وجود آید، اظهار کرد: باید توجه داشت زمانی که جامعه و مردم عزیز ایران با مشکلی مواجه می‌شود، نباید به افراد سودجو و فرصت طلب اجازه عرضه اندام داده شود.

جدیدترین اخبار ویروس کرونا را از تیک بان دنبال نمایید.

علیلو ادامه داد: دادستانی عمومی و انقلاب اسلامی مرکز استان با این افراد سودجو به شدن برخورد خواهد کرد. ما منافع مردم عزیز ایران برایمان بیشتر از این افراد اهمیت دارد. این افراد باید آگاه باشند که نباید با جان مردم بازی کنند.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز آذربایجان با قدردانی از زحمات شبانه روزی مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان برای پیشگیری و مقابله با انتشار ویروس کرونا، ادامه داد: در این شرایط حساس همه مردم ایران باید باشند تا کمترین مشکل برای هم نوعانشان به وجود آید.

وی با انتقاد از انتشار برخی اخبار و شایعات مربوط به کرونا در فضای مجازی، تاکید کرد: دادستانی عمومی و انقلاب اسلامی مرکز آذربایجان شرقی در این زمینه وارد عمل شده و با همکاری پلیس فتا با مخلان امنیت روانی و سلامت روانی جامعه به شدت برخورد می‌کند.

مطالب مرتبط

روش مراقبت از بیماران کرونا بعد از ترخیص از بیمارستان

Master

فتوای رهبر انقلاب درباره سفر

Master

برخی شایعات دچار ترس مردم می شود!

Master

نظر خود را ثبت کنید