33.9 C
تهران
۹ خرداد ۱۴۰۲
مجله گردشگری تیک بان
جاذبه های گردشگری معرفی هتل ها

سوییت های درختی اتریش، آشتی با طبیعت

سوییت های درختی اتریش، آشتی با طبیعت

سوییت های درختی اتریش، آشتی با طبیعت

آیا شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که از سفرهای خاص و یا گردش در دل طبیعت بکر لذت می برند؟ افراد زیادی هستند که از سفر به مناطق کوهستانی بیشتر لذت می برند و عاشق کوهنوردی و عکاسی در چشم اندازهای طبیعی کوهستانی می باشند.

یکی از زیباترین مناظر کوهستانی دنیا، کوهستان های آلپ می باشد. در کنار این کوهستان زیبا و چشم نواز در شهر کیتزبوهل Kitzbühel اتریش جلوه دیگری از زیبایی را خواهید دید و غرق تماشای طبیعت بی نظیر آلپ خواهید شد. اقامت در دل طبیعت آن هم با دسترسی به مدرن ترین امکانات می تواند بسیار دلنشین و به یاد ماندنی باشد. سوییت های درختی شهر کیتزبوهل یا شهر اسکی یکی از ماندگارترین اقامت ها را به گردشگران هدیه می دهد.

این شهر، شهری قرون وسطایی است که در آلپ های کیتزبل در امتداد رودخانه Kitzbüheler Ache در تیرول ، اتریش ، در حدود ۱۰۰ کیلومتری (۶۲ مایل) در شرق پایتخت ایالت اینسبروک واقع شده و مرکز اداری منطقه کیتزبله است. Kitzbühel استراحتگاه اسکی با شهرت بین المللی است و فصل اسکی آن از نیمه اکتبر تا اوایل ماه مه ادامه دارد. در طول زمستان و اوایل بهار، بیشتر مسافران از طبقه متمول اتریش و یا توریست های خارجی به این منطقه سفر می کنند. انواع هتل های لوکس یا چشم اندازهای بی نظیر طبیعی وجود دارند ولی به تازگی هتلی در این منطقه در حال ساخت است که علاوه بر اقامتی شیک و به یادماندنی چونان اثری هنری می درخشد.

سوییت های درختی اتریش

شرکت معماری و طراحی پیتر پِلچِ (Peter Pilcher) سوئیت‌هایی را در دل جنگل و رو به کوهستان می سازد که ارتفاعشان از درختان جنگل بلندتر می باشد و منظره ای خیره کننده از جنگل و کوهستان را در اختیار مسافران می گذارد. سوییت های چوبی یا درختی بسیار لوکس بوده و در طراحی آنها از معماری سنتی منطقه آلپ به همراه طراحی های مدرن بهره گرفته شده است.

در طراحی سوئیت‌های درختی اتریشی از سیستم پیچیده چوبی استفاده می شود. طراحی چوبها در سقف اتاق ها به صورت مشبک بوده و به نحوی طراحی شده که موجب عبور نور و به وجود آمدن سایه روشن های زیبا در اتاق می شود. این ساختار به ویژه در شب بسیار دیدنی و جذاب است.

فرض کنید در دل جنگل های کاج در سطحی بالاتر از زمین شب را به صبح برسانید. ارتفاع سوییت های چوبی بسیار بلند است و بالاتر از درختان قرار می گیرند به طوری که وقتی از درون اتاق ها به بیرون نگاه می کنید گویا جنگل در زیر پاهایتان است و در روبرو کوهستان با شکوه آلپ خودنمایی می کند. از ویژگی اصلی این سوییت ها سازگار بودن آنها با محیط زیست است. تمامی مصالح به کار رفته در ساخت این سوییت ها طبیعی بوده و به محیط زیست آسیب نمی زند.

اگر یک شب را در این هتل های رویایی سپری کنید دیگر از اقامت در هیچ هتلی راضی به نظر نمی رسید. ساخت این هتل ها می تواند به جذب گردشگران بیشتری به منطقه کمک کند. برای سفر به کشور اتریش و رزرو هتل میتوانید به سایت تیک بان مراجعه کنید.www.tikban.com  برای سفر به هر نقطه از دنیا شما را یاری می کند تا سفری لذتبخش را تجربه کنید.

مطالب مرتبط

تماشای مسیرهای شگفت انگیز با این قطارها

Master

آیا فکر می کردید اندونزی هم شما را شگفت زده کند؟

Master

اقامت در بهترین هتل های ارمنستان

Master

نظر خود را ثبت کنید