مناطق حیرت انگیزی که روح را نوازش می کند

راهنمای مطالعه

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

این ضرب المثل قدیمی را شنیده ایدکه می گویند: همه چیز در طول سفر است نه در مقصد؟ خب اما این ضرب المثل در اینجا مصداق ندارد. هرکدام از این مقصدها، جاهایی فوق العاده برای ماندن هستند. این لیست ۵ تایی که از مکان هایی برای اقامت تهیه کرده ایم، قرار است هوش از سرتان بپراند و شامل جاهایی است که پر از هیجان است. این مکان ها چشمانتان را باز می کند و نفس تان را بند می آورد و ما امیدواریم که شما را وسوسه کند تا به سفری برای اکتشاف آنها بروید. بودجه‌ تان چه‌قدر است؟ گزینه فیلتر مقدار هزینه را متناسب با بودجه خود تنظیم کنیدو به یاد داشته باشید که شما می توانید حتی در شهرهای گران قیمت، پروازها و  هتل های لحظه آخری پیدا کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Bivacco Gervasutti, Mont Blanc, Italy 
این مورد برای معتادان به آدرنالین است، نه؟ باید بگوییم که هرکسی با دیدن این تصویر میخکوب می شود. بیواکوگرواسوتی که روی یک یخچال طبیعی در کوه های منت بلانک ایتالیا قرار دارد. بله، این کوه همان مونت بلانک است که به بلند ترین قله در اروپا مشهور است که منظره ای فوق‌العاده را خلق کرده است. همه چیز درباره این مکان فوق‌العاده است. این کپسول سفید و قرمز، شامل اتاق نشیمن و ناهارخوری، به همراه جای خواب برای ۱۲ نفر است که کاملا بر روی لبه صخره قرار دارد. از درون این کپسول این طور به نظر می‌آید که در کوهستان شناور هستید. پنل های خورشیدی در طول سال این کپسول را خشک نگه می‌دارند و حتی به اینترنت هم دسترسی دارید، بنابراین می توانید لحظاتتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
خب، چطور به آنجا برویم؟
این کار کمی سخت است: فقط پیاده می‌توانید به آنجا بروید. معمار سازنده آن مجبور بود با هلی‌کوپتر سازه های مورد نیاز را منتقل کند. هیچ نوع امکانات لوکس و مجلل برای مهمانانی که سفرهای راحت را می پسندند، وجود ندارد. این چشم‌انداز زیبا فقط به آنهایی هدیه می‌شود که به سختی خودشان را به بالای کوه می‌رسانند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5633″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][vc_message message_box_color=”violet” icon_fontawesome=”fa fa-plane”]خرید بلیط ارزان هواپیما با تیک بان معتبرترین سامانه خرید اینترنتی[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Longitude، Uluru-Kata Tjuta National Park, Australia
ظاهر این منطقه با اسمش فرق چندانی ندارد. بله، اینجا منطقه مشهور استرالیا، صخره‌های اولوراست که از درون چادرتان هم می‌توانید آنها را تماشا کنید. پس قرار است که در بیابان چادر بزنیم؟نه دقیقا. در اینجا هیچ نوع امکانات و اینترنتی وجود ندارد؛ در واقع اینجا برای کسانی است که می‌خواهند از شهر و شهرنشینی دور شوند. شما می‌توانید در ۱۵ کابین که از چادر درست شده‌اند اقامت کنید که هرکدام به صورتی برپا شده‌اند که بهترین چشم‌انداز را از بیابان وسیع و ساکت و مخصوصا از اولوراهای زیبا داشته باشند. یکی از چیزهای به یاد ماندنی در سفر یه طول جغرافیایی ۱۳۱ در استرالیا این است که زیبایی‌ های اقامت در این سرزمین با اقوام محلی آنجا گره خورده است. در کنار این خصوصیات فوق‌العاده، ورزش‌های بیابانی کاملا همسو با طبیعت است و به مهمانان کمک می‌شود تا درباره فرهنگ قدیمی و مردم این سرزمین چیزهایی یاد بگیرند. گوش دادن به داستان‌های باستانی مثلا غروب خورشید در بالای اولورا و کاتا جوتا از آن دسته تجربه‌هایی است که به این زودی‌ها فراموش نمی‌شود.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5649″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

The FloatHouse River Kwai, Kanchanaburi, Thailan
شناور بودن در خانه ای بر روی رودخانه کوای از ساختن پل بر روی آن جالب‌تر به نظر می‌رسد. این مکان جایی دور از دنیای فانتزی‌های رویایی است که در رمان پیره بولس که در همه دنیا شناخته شده است. یک پل بر روی رودخانه کوای ساخته شد، جایی که زندانیان جنگ مجبور شدند در سال ۴۳-۱۹۴۲ بخشی از راه آهن برمه را در امتداد رودخانه بسازند. در عوض، خانه‌های شناور کاملا با صلح و آرامش ساخته شده‌اند.
آیا وقتی از خواب بیدار می شویم می بینیم که مایل‌ ها پایین‌تر از رودخانه هستیم؟خانه های شناور به جنگلی انبوه و وحشی بسته شده‌اند که در پشت اقامتگاه گسترده شده‌اند. در واقع، تنها راه رسیدن به اتاق‌های خصوصی در خانه‌های شناور این است که سوار قایق شوید. اگر دور شدن از سرو صدای آسیای جنوبی برای کاهش استرس ‌تان کافی نیست، می‌توانید به محراب شخصی‌ اتاق‌تان که به سبکی سنی طراحی شده است قدم بگذارید و با دیدن چشم‌انداز وسیع و آفتاب‌گیر تراس اتاق آرامش را به‌دست‌ بیاورید. وقتی که از خواب آرامش‌بخشمان بیدار شدیم ، می‌توانیم به دنبال کشف تازه‌ها در دریا برویم؟
حتما. قایق‌های اختصاصی برای بردن شما به سفری دریایی فراهم شده است تا جاذبه‌ های شگفت‌انگیز محلی مثل آبشارها، گذرگاه اتشین، غار گدازه‌ای و روستاها و مقبره‌های مون را ببینید.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5647″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][vc_message message_box_color=”violet” icon_fontawesome=”fa fa-suitcase”]خرید بلیط اتوبوس را با تیک بان تجربه کنید[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Anavilhanas Jungle Lodge, Manaus, Brazil
بازدید از جنگل‌های بارانی آمازون باید در اول لیست سفر هرکسی می باشد. جاهای کمی می‌توانند چنین تجربه باشکوهی از آمازون را برای مسافران ایجاد کند. ۲۲ کابین اختصاصی وجود دارد  که دارای چشم‌اندازی وسیع و فوق‌العاده است.
اگر ما به دنبال اکتشاف چیزی فراتر از کلبه‌ ای زیبایمان باشیم چه چیزهایی در انتظار ماست؟ قرار گرفتن در جزیره آناویلاناس ، بزرگترین مجمع‌الجزایر آب ‌های آزاد در جهان، کلبه‌های جنگلی با ۱۳ متر ارتفاع و چشم ‌اندازی حیرت‌انگیز به ریونگرو از زیبایی‌های این مکان است. اگر به دنبال ماجراجویی هستید، در این کلبه‌ ها برنامه سفری برایتان تدارک دیده شده است، بنابراین می‌توانید به روستاهای محلی بروید و یا قایقی بردارید و به گشت و گذار بروید.
آیا در این منطقه حساس در معرض خطر، امکانات وجود دارد ؟
کلبه‌ها با مناطقی احاطه شده‌اند که بسیار حساس هستند. کارکنان این کلبه‌ها تماما از افراد محلی هستند؛ در اینجا هیچگونه اسرافی در مصرف آب نمی‌شود، مناطق محافظت شده شدیدا مورد احترام هستند و دولت برزیل برای مخافظت از این مناطق برنامه‌ هایی دارد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5645″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Hotel De Glace, Québec, Canada
آیا ما در هتلی هستیم که تماما از یخ ساخته شده است؟هتل یخی به ‌طور مرموزی از بیرون چیزی شبیه به گذراندن شبی پیچیده شده در یخ به نظر می رسد. بسیارخوب، ما سوال‌های واضحی را می‌پرسیم: آیا قرار است که در آنجا یخ بزنیم؟کارکنان هتل به راحتی شما در سوئیت‌های یخی بسیار اهمیت می‌دهند و بسیار تاکید می‌کنند که در هنگام خواب لباس‌های راحتی بپوشید تا خیلی گرمتان نشود.
همانطور که گفته شد، بسیار سخت است که تصور کنیم وقتی با این مناظر فوق‌العاده محاصره شده از سرما بلرزیم. هتل دی گلیس شبیه تکه یخ غول پیکری است که به سوئیت‌های انفرادی تقسیم شده است و دارای طراحی منحصر به فرد و فضای جادویی است. بسیار زیباست که این محیط مثل قلب شما گرم است.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5641″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][vc_message message_box_color=”violet” icon_fontawesome=”fa fa-suitcase”]قیمت هتل ارزان خود را از تیک بان بخواهید.[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

مدیریت

مدیریت

آرزوی بهترین ها برای شما
راهنمای مطالعه
ما را در فضا مجازی دنبال کنید
مدیریت
مدیریت
آرزوی بهترین ها برای شما

اشتراک گذاری

فیسبوک
تویتر
پینترست
لینکدین

جدیدترین مطالب

خرید لباس مجلسی در استانبول

بهترین مراکز خرید لباس مجلسی در استانبول

استانبول بهشت خریداران لباس، به خصوص لباس شب است. در این شهر، می‌توانید طیف گسترده‌ای از لباس‌ها را با قیمت‌های مختلف پیدا کنید، از طراحان مشهور جهانی گرفته تا بوتیک‌های محلی. در اینجا چند مکان عالی برای خرید لباس مجلسی در استانبول آورده شده است که …

باغ شاهزاده ماهان کرمان

باغ شاهزاده ماهان کرمان

در صدر فهرست باغهای ایرانی یونسکو نام باغ شاهزاده ماهان کرمان به عنوان زیباترین باغ ایرانی می درخشد که حیرت جهانیان را بر انگیخته است. زیرا این مکان سرسبز از دل کویر خشک و بایر سر برآورده و بر خلاف سایر مناطق کرمان …

آبشار پای طوف

آبشار پای طوف کجاست؟

آبشار پای طوف یکی از شگفت انگیزترین جاذبه های آبی کشورمان به حساب می آید که شاید تا کنون حتی نام آن را نشنیده باشید. این جاذبه گردشگری در واقع یک آبشار پلکانی ۴ طبقه است که در حوضچه های آن می توان در روزهای گرم تابستان شنا کرد!

سوچی روسیه

از مسکو تا سوچی!

شاید خیلی ها روسیه را کشوری سردسیر بدانند که در بیشتر ایام سال سرد و برفی است اما با دیدن سوچی نظرتان کاملا تغییر می کند. سوچی یکی از جذاب ترین شهرهای گردشگری روسیه است که با دیگر شهرهای روسیه کاملا متفاوت است…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *