12 آذر 1400
جاذبه های گردشگری

در سفرهای جاده ای این مناطق را از دست ندهید

آیا به طور مرتب در آسمان کویر نوادا بشقاب پرنده ها پرواز می کنند؟ افسوس که احتمالا اینطور نیست. اما زمانی که مسافران یا یک گروه مهاجم به اینجا می آیند، با اینکه ممکن است هیچ موجود کوچک سبز رنگی در بازدید منطقه مشهور ۵۱ نبینند اما می توانند از یک سفر جاده ای خارج از این جهان لذت ببرند.
اولین گزارش از رویت یوفو در منطقه ۵۱، که در محدوده آموزش و آزمایش نوادا، در سال ۱۹۵۵ میلادی بود. مردم پروازهای آزمایشی نیروی هوایی را که در پناهگاه فرودگاه U-2 برای حمله خارجی ها انجام می شد، با یوفو اشتباه گرفتند. بازدیدکنندگان نمی توانند وارد منطقه ۵۱ شوند. نیروی هوایی در مورد هرگونه تلاش برای نقض موانع محدوده آموزشی، محدوده حصارکشی شده مشخص و بدون شوخی ردیابی ها حساس است. مسافران باید در محلی نزدیک این منطقه مستقر شوند، افراد شجاع می توانند به دشت نمک دریاچه گروم نزدیک شوند. برای ارائه فهرست کارهای سرگرم کننده در منطقه ۵۱، با لاس وگاس آغاز می کنیم. به بالای برج ایفل بروید و سپس نگاهی به اطراف ایالت بیاندازید تا کل جاذبه های منطقه بزرگ ۵۱ را ببینید.

مسابقات موتورسواری لاس وگاس
پس از ترک سین سیتی، به سمت شرق در مسیر I-15 بروید تا مسابقات موتورسواری لاس و گاس را ببینید. از یکی از تجربه های مسابقات با تسهیلات ۲۰۰ میلیون دلاری لذت ببرید، در مسیر حرکت کنید یا فقط چند وسیله از فروشگاه ها خریداری کنید.

تورهای ATV در نلیس دونز از لاس وگاس
در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی نلیس، هیچ شواهدی از فعالیت های ماورای زمین دیده نمی شود، تنها برخی از خلبانان با استعداد کشور در بیابان تمرین مانورهای هوایی می کنند. به کارهای این انسان های بی پروا نگاه کنید و یک بعد از ظهر هیجان انگیز را در این بیابان با تورهای ATV در نلیس دونز سپری کنید.

پناهگاه حیات وحش پاراناگات
در سمت شمال به بزرگراه ۹۳ آمریکا بروید و فقط برای یک لحظه بشقاب پرنده را فراموش کنید. در عوض، مسافران با چیزی هیجان انگیز شبیه آن روبرو می شوند که در آسمان پرواز می کند. پناهگاه حیات وحش پاراناگات یک بهشت پرنده نگری است. بیش از ۴۰۰ گونه پرنده هر سال در اینجا دیده می شوند و این پارک خدمات کمپینگ در کنار دریاچه زیبای پاراناگات بالایی ارائه می دهد.

استراحتگاه E.T. Fresh Jerky
درست قبل از ورود به کریستال اسپرینگز، در استراحتگاه افسانه ای «ای. تی. فرش جرکی» توقف کنید که اینجا به «جرکی از منطقه ۵۱» معروف است. اینجا فوق العاده خوشایند است. در هنگام گردش با نقاشی های دیواری موجودات فرازمینی که دور تا دور فروشگاه کشیده شده اند، عکس بگیرید.

مرکز تحقیقات فضایی
در کریستال اسپرینگز، در نزدیکی بزرگراه ۹۳ آمریکا، توقفی داشته باشید تا در مرکز تحقیقات فضایی، داستان واقعی در مورد افسانه منطقه ۵۱ را دریافت کنید همانطور که این مرکز وعده داده است. در واقع حقیقت چیست؟ انتظار شواهدی از موجودات فضایی یا یک بشقاب پرنده را نداشته باشید که برخی افراد ادعا می کردند در منطقه ۵۱ رخ داده است اما تئوری های مرکز تحقیقات فضایی هنوز هم جذاب هستند.

جنگل بین المللی اتومبیل در لست چرچ
از جاده ۶ به سمت جنوب استیت روت ۹۵ بروید تا گولدفیلد و در همان نزدیکی جنگل بین المللی اتومبیل در لست چرچ ظاهر شود. باورش کمی سخت است که این طراحی هنری خارق العاده، برای این سیاره است. این جنگل دارای سه نوع وسیله نقلیه است، ماشین ها، کامیون ها و حتی لیموزین ها که از سمت سپر در زمین دفن شده اند.

مطالب مرتبط

ماسال طبیعتی به زیبایی بهشت

admin

بدون هیچ هزینه ای در بانکوک خوش بگذرانید

admin

از ارگ راین، دومین بنای بزرگ خشتی جهان دیدن کنید

admin

نظر خود را ثبت کنید