33.9 C
تهران
۹ خرداد ۱۴۰۲
مجله گردشگری تیک بان
جاذبه های گردشگری

ماجراجویی در دل جنگل های مین

مین در کنار قله های سنگی و آب های سفید خروشان و در فضای وسیع و جنگلی ایالت قرار دارد. با هزاران گوزن و تعداد کمی مردم، منظره آن بازدیدکنندگان را به انجام چالش های بزرگ تشویق می کند. از اسکی در مسیرهای بیابانی گرفته تا چرخیدن روی رودخانه پنوبسکات. پس از ماجراجویی می توان در مکان های بکر کمپینگ، با غروب آفتاب کوهستانی و یکی از زیباترین مناظر آمریکا به آرامش رسید. در اینجا ما گزینه هایی برای تجربه های ماجراجویی در جنگل های دورافتاده مین ارائه می دهیم.

اسکی (یا دوچرخه سواری) از یک کلبه تا کلبه دیگر
جنگل های همیشه سبز در بین رشته کوه های ماهوساک و دریاچه موس‌هد قرار دارند که تنها با رودخانه ها و جریان های برفی تغذیه می کنند. چهار کلبه «مین هاتس اند تریلز» مکان های دنجی در میان روستاهای ناهموار هستند که از طریق مسیرهای ۸۰ مایلی به هم وصل شده اند. با تخته اسکی نوردیک یا کفش های زمستانی به یک بازدید زمستانی آماده شوید. شما در اتاق های معمول کلبه ها، با غذاهای خانگی و کاکائو داغ اقامتی راحت خواهید داشت. در تابستان، به دوچرخه سواری از کلبه ای به کلبه دیگر بروید و بین یک مسیر تکی یا دو طرفه رفت و آمد کنید.

برای مقایسه قیمت بلیط خارجی به سایت تیک بان مراجعه کنید

ماهیگیری در طبیعت آمریکا
سمت شرقی رودخانه پنوبسکات، در میان اثر طبیعی آب ها و جنگل های کاتادین قرار دارد و شامل ۸۷،۵۰۰ هکتار درخت، مسیرهای پیاده روی و چند چیز کوچک است، حتی یک جاده آسفالت شده نیز وجود ندارد. به نظر می رسد که این شرایط روستایی برای کسی آزاردهنده باشد، زیرا آنها روزهای خود را به ماهیگیری از سطح آب های شفاف سپری می کنند. برای داشتن بهترین تجربه از ماهیگیری در مین، یک قایق سواری در سمت شرقی رودخانه برنامه ریزی کنید، جایی که مناظر نفس گیر از کوه های آپالاچیان خواهید دید، زیرا شما از میان درختان ذغال اخته، زیستگاه های گوزن کوهی و بخش های بکر برای شنا عبور خواهید کرد.

پیاده روی در مسیر آپالاچیان
زمانی که کوهنوردان شمالی در مسیر آپالاچیان، به بخش ۱۰۰ مایل در مین غربی می رسند. در آخر مسیر به ۲،۱۹۰ مایل پیاده روی می رسند. اما این بخش به عنوان عجیب ترین مکان های این مسیر شناخته می شود و این یک آزمایش جدی برای باتجربه ترین و سالم ترین کوهنوردان است. این فقط یک چالش بالا رفتن تا ارتفاع ۱۸،۰۰۰ پا، گذر از مسیرهای بی پایان یا حتی قله های طوفانی جنجالی که ۱۰۰ مایل بیابان را به یک ماجراجویی درست و معقول تبدیل می کند، نیست. چالش واقعی دور بودن محض است. این مسیر در فاصله ۹۹.۴ مایل از بیابان از یک جاده واحد عبور نمی کند. به مدت ۶ تا ۱۰ روز از مونسون به سمت شمال مسیر آپالاچیان بروید و با حیات وحش روبرو شده و مستقیما در ارتباط باشید.

در هر جای دنیا با تیک بان اقدام به رزرو هتل خارجی خود نمایید

Paddle the Allagash Wilderness Waterway
دریاچه ها و حوضچه های جذاب در ۹۲ مایل آبراهه الاگاش قرار دارد، جایی که بازدیدکنندگان می توانند یک زندگی ماجراجویی قایقرانی را تجربه کنند. قایق های تندروی سطح یک و سطح دو از موانع موج دار روی رودخانه الاگاش که به سمت شمال در جریان است، حرکت می کنند، درحالیکه موج های طولانی آب های آرام همه را به گرفتن حمام آفتاب در بعد از ظهر دعوت می کنند. یک قلاب ماهیگیری با خود بیاورید تا ماهی قزل آلا بگیرید و در مکان های موجود در طول مسیر کنار رودخانه کمپ بزنید؛ نام یکی از این مکان ها «هنری دیوید تورئو» است که در سال ۱۸۵۷ میلادی در این منطقه کشف شد.

یک دوربین برای ثبت یک سافاری گوزن با خود بیاورید
گوزن هایی که شاخ هایشان به اندازه شش پا رشد کرده اند، می توانند یک ژست خوب عکاسی باشند و مین بیش از هر مکان دیگری در منطقه لوور ۴۸، دارای موجودات عظیم الجثه است. بهترین فرصت برای پیدا کردن گوزن، برنامه ریزی یک سافاری گوزن بین اواخر اردیبهشت و تیر یا رفتن به جنگل های دورافتاده در فصل پاییز است. شما می توانید با ماشین یا پیاده یا حتی با قایق پدالی یا قایق پارویی آن ها را کشف کنید زیرا گوزن در کنار دریاچه ها و آّبراهه ها بیشتر وجود دارد. فقط فاصله خود را حفظ کنید: به نظر می رسد که گوزن سرعت کندی داشته باشد اما اینطور نیست.

سوار قایق بادی شوید
صخره های گرانیتی از سمت غرب رودخانه پنوبسکات به سمت بالا کشیده شده اند، که آبراهه قدرتمندی در رودخانه پر پیچ و خم به وجود آورده اند. در حالیکه سفرهای قایقرانی چندروزه امکان پذیر است اما برخی از بزرگترین هیجان های رودخانه در پکیج های روزانه ۱۵ مایل ارائه می شود که از ایستگاه برق آبی مک کای آغاز می شود. پس از آنجا شما به ریپوجنوس جورج می رسید و سپس به دیوار آب که کریب وورکس نامیده می شود، برخورد می کنید. به عنوان سریع ترین قایق نیو انگلند شناخته می شود، با این قایق های سطح ۴ قایقرانان می توانند از پیچ و خم ها، گودال های مخصوص و سقوط ۱۰ پا عبور کنند. برای یک سواری هیجان انگیز در این رولر کوستر طبیعی، با یک قایقران محلی در ارتباط باشید.

تیک بان معتبرترین سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما

قله کاتادین را لمس کنید
به منظره تابستانی قله صخره ای کوه کاتادین نگاه کنید، خواهید فهمید که چرا قبیله های پنوبسکات این کوه را خانه ای برای روح طوفانی پامولا نامیده اند. بلندترین کوه مین، شمالی ترین پایانه مسیر آپالاچیان و یکی از دراماتیک ترین معابر نیو انگلند است. هنگام بالا رفتن از مسیر هلون تیلور، مناظر شگفت انگیزی در اطراف محوطه خواهید دید؛ شجاع ترین کوهنوردان می توانند تا پایین لبه تیز به راه خود ادامه دهند که هر دو طرف آن دارای تخته سنگ های نازکی هستند.

مطالب مرتبط

جزیره فیجی، منطقه مشهور گردشگری در ملانزی نیوزلند

Master

در جوانی به کجاها سفر کنید؟

Master

موج های سرسخت را در این سواحل شکست دهید

Master

یک دیدگاه

لوکسی دیزاین سه شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۸ at ۱۰:۴۰ ب٫ظ

بسیار ممنون از مقاله زیباتون، لطفا در مورد مناطق دیدنی اسپانیا و غذاهای محلی شهرهای مهم این کشور هم مقاله بیارین.

پاسخ در جواب

نظر خود را ثبت کنید