33.9 C
تهران
۹ خرداد ۱۴۰۲
مجله گردشگری تیک بان
مراکز خرید

برای خرید سوغاتی، برلین شما را به حیرت وا می دارد

مرکز خرید مختلف در برلین وجود دارد. این بدان معناست که برلین برای همه ی کسانی که طرفدار خرید کردن یک شهر عالی است: تعداد کافی از فروشگاه هادرآن وجود دارد، برای رسیدن به یک مرکز خرید مجبور نیستید مسافت زیادی طی کنید و به علت رقابت بین مغازه ها حتما از تخفیف های خاصی برخوردار خواهید شد. از آنجا که مناطق خرید بسیار متفاوت از یکدیگر هستند، ما مکان های مورد علاقه خود را برای خرید در برلین ذکر کرده ایم.

Alexa
با وجود تابستان های گرم در بیشتر ماه های سال هوا در برلین بسیار سرد است. در این روزها خرید در یک مرکز خرید سرپوشیده لذت بخش است. بایک پیاده روی از ایستگاه Alexanderplatz می توانید به یک مرکز خرید به نام Alexa برسید این فروشگاه ۵۶۰۰۰ متر مربع است و می توانید در طبقه فوقانی این بازار بولینگ بازی کنید. الکسا ممکن است معتبرترین مکان برای خرید در برلین نباشد اما مطمئناً منطقه بسیار مناسبی برای خرید است. تقریباً با عبور از هر خط قطار و مترو می توان به این مرکز خرید دسترسی داشت علاوه بر این، الکسا ۱۸۰ فروشگاه مختلف دارد که همه در سه طبقه مختلف تقسیم شده اند و نیازی نیست شمامسیرزیادی راطی کنید تا از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر بروید. فروشگاه هایی مانندIntersport ، Tommy Hillfiger ، Quicksilver ، Northface، Mango، Mediamarkt و Levi’s وفروشگاه های خوبی برای همه سنین و علاقه ها وجود دارد.

برای رزرو هتل خارجی تیک بان انتخابی مطمئن است

(Kurfürstendamm (KaDeWe
در غرب برلین، در منطقه شارلوتنبرگ می توان یک خیابان معروف به نام Kurf calledrstendamm را یافت. این خیابان از تاریخ بسیار غنی برخوردار است: بسیاری از آهنگ ها، فیلم ها و داستان ها از این خیابان الهام می گیرند و ساختمان های جالب و جاذبه های گردشگری زیادی در اطراف آن وجود دارد. علاوه بر همه اینها، می توانید برای داشتن یک بعد از ظهر خوب و خرید از این قسمت از برلین دیدن کنید. شما می توانیداز بین حدود ۱۰۰ فروشگاه مختلف یکی را انتخاب کنید. در خیابان های اطراف این منطقه می توانید بسیاری از رستوران های خوب را پیدا کنید و بازدید از Gedächtniskirche نیز چیزی است که باید در لیست گردش خود قرار دهید.

Friedrichstrasse
به عنوان یک بازدید کننده از برلین ، ممکن است شما علاقه مند باشید که خرید در برلین را بابازدیداز برخی از جاذبه های گردشگری آن ترکیب کنید. اگر اینطور مایلید باید بازدید از Friedrichstrasse را در نظر بگیرید. این خیابان با تاریخ غنی برلین و جنگ جهانی دوم مرتبط است پس می توانید خریدخود راهمراه بابازدیداز مکانهایی مانند ایست بازرسی چارلی (ایستگاه کوهستراس U-Bahn) ، براندنبورگر و یا دیدن دیوار برلین داشته باشید.
فریدریش استراس به دلیل ارائه برخی از منحصر به فرد ترین مغازه ها در محدوده قیمت بالاتر شناخته شده است. برندهایی مانند گوچی ، هوگو باس ، مارک اوپلو و Breitling تنها چند نمونه ی آن هستند. همچنین فروشگاههای بزرگتری مانند Galaries Lafayette و Dussmannهم دراین مکان وجود دارند. این که قیمت ها بالاتر هستند به معنای این نیست که فریدریش اشتراسه برای بازدیدکنندگانی که بودجه کمتری دارند جالب نیست. اتفاقا خرید کردن می تواند در این قسمت برلین بسیار سرگرم کننده باشد.

Berlin mall
این مرکز خرید در سپتامبر سال ۲۰۱۴ افتتاح شد و در کنار پوتسدامر پلاتز واقع شده است و بنابراین باید کاملاً در برنامه بازدید کنندگان برلین قرار بگیرد. برلین مال حدود ۲۰۰۰۰۰ متر مربع است و بیش از ۲۷۰ مغازه دارد. برندهاومارک های معروف لباس مانند Guess ، Hugo Boss، Armani، Replay، G-Star و Levi’s را دارد. محصولات دیگری غیر از لباس را می توانید در اینجا پیداکنید. کیوان ، مسیح ، دپو ، فسیل ، دایچمان دیگر مغازه هایی هستند که می توانید در اینجا پیدا کنید.

خرید بلیط ارزان هواپیما با تیک بان سامانه معتبر فروش اینترنتی 

Hackescher Markt
یکی از پیشنهاد های ما برای خرید در برلین است. اگرچه مغازه های زیادی مانند الکسا یا برلین مال وجود دارند ، اما جواین مکان عالی است. همچنین تعدادی رستوران خوب در این میدان وجود دارد. در مسیر Rosenthaler Straße، بسیاری از مارک ها لباس مانند RayBan ،Oakley ، Fossil ، Adidas ، Energy ، Scotch و Soda ، Diesel را خواهید دید. علاوه بر برخی از فروشگاه های خوب، در خیابان های اطراف Hackescher Markt رستوران های خوبی نیز وجود دارد. مکانی زیباهم به نام Yosoyدر اینجا وجود دارد و یکی از مکانهای مورد علاقه ویتنامی ما در برلین Manngo است که از ایستگاه فاصله ی زیادی ندارد. در کل جو اینجا دوست داشتنی است و اگر آنچه را که به دنبال آن می گردید پیدا نکردید، فقط یک ایستگاه قطار با Alexanderplatz فاصله است.

مطالب مرتبط

۱۰ مرکز خرید ارزان در بانکوک

Master

در قاره آسیا ارزان خرید کنید

Master

از ایتالیا دست پر بر می گردید

Master

نظر خود را ثبت کنید