33.9 C
تهران
۹ خرداد ۱۴۰۲
مجله گردشگری تیک بان
معرفی هتل ها

تلاقی دو طرح ماکسیمالیستی و مینیمالیستی در یک فضا

اولین هتل سوئیت نصف-نصف جهان در لندن رونمایی شده است و طراحی این هتل با همکاری چهره مشهور عرصه طراحی، جانی ویجک و طراح مینیمالیست، کیتلین هام انجام شده است. سوئیتی است که واقعا از وسط به دو نیم تقسیم شده است. نیمه “بسیار بزرگ” به شیوه ماکسیمالیستی توسط جانی ویجک طراحی شده است، طراحی که در پشت چهره‌های مشهوری مثل کیتی پری و ماریا کری فعالیت می‌کند. این سوئیت دارای مبلمانی شکیل و پر زرق وبرق از جنس مخمل و سنگ مرمر، زیورآلات طلایی، چراغ‌های میمونی و یک مینی‌بار شب‌تاب است که با عکس‌های چاپی در هم و قالیچه‌های رنگارنگ و کاغذدیواری هایی با نقش‌های دراماتیک تزئین شده است.

طراح این هتل می‌گوید : من می‌خواستم نیمه اتاق من جایی هیجان انگیز ولی در عین حال راحت و دنج باشد. این تجربه ای فراتر از انتظارات معمول کالیفرنیایی است. استایل این نیمه تماما درباره بیان خویش است و به وضوح دیده می‌شود که من اظهارات زیادی را انجام داده‌ام. این سبک طراحی با طراحی بدون حاشیه، خط کشی‌شده و مینیمالیستی کیتلین هام در تضاد است، سبکی که دارای عناصری مثل یک صندلی راحتی چرم سفید، اثر هنری سفارشی طراحی با خطوط، قطعات دکوری با رنگ‌های مات و یک روکش پشمی زیبا است. او می گوید: من از طراحی مدرن اواسط قرن برای ایجاد فضایی که احساس آرامش ایجاد کند، الهام گرفتم. تمامی عناصر به کار رفته در این طراحی به دلیل سبک خاص و کاربرد های خاص‌ با تمرکز بر کیفیت هر یک از قطعات استفاده شده است. فضا باید احساسی مدرن و ملایم را ایجاد ‌کند، اما در عین حال گرمائی دلپذیر داشته باشد که باعث ‌شود احساس کنید در خانه هستید. سایتی پرسشنامه‌ای را در اختیار مهمانان قرار داد که بر اساس نتایج آن، اگر مسئله پول در میان نباشد، ۱۹درصد از مهمانان وسایل شیک و مجلل از جنس طلا، مخمل و مرمر را انتخاب کردند و در مقابل فقط ۸٪ از افرادی بودند که یک دکوراسیون شیک و ساده را انتخاب کردند.

رزرو هتل لندن خود را از تیک بان بخواهید

همچنین در ادامه می گوید: مهم نیست که سایه خاکستری مدنظر باشد یا انفجاری از طرح‌ها و نقش‌های گوناگون، ما دوست داریم که مردم حتی وقتی در حال مسافرت هستند با استایل منحصر به فرد خودشان سر کنند. ما همواره سعی داریم چیزهای جدید را امتحان کنیم، بنابراین با سوئیت بسیار بزرگ، بسیار شیک، مسافرانی که عاشق طراحی هستند می‌توانند هر دو سوی طیف طراحی مینیمالیستی و ماکسیمالیستی را تجربه کنند. حالا تنها چیزی که باقی می‌ماند این است که انتخاب کنید که کدام نیمه تخت را برای خوابیدن می‌خواهید.

مطالب مرتبط

با رعایت پروتکل های بهداشتی تمامی هتل ها و رستوران ها باز می شوند!

Master

۷ هتل شگفت انگیز آلمان

Master

۸ هتل برگزیده رم در سال ۲۰۱۹

Master

نظر خود را ثبت کنید