تور سافاری دبی، یک روز پر از هیجان!

شما با خرید بلیط تور سافاری دبی تفریحات متنوعی را تجربه خواهید کرد. در حقیقت سرگرمی های این تور آنقدر جذاب و هیجان انگیز هستند که گذر زمان را در آن احساس نخواهید کرد. این سرگرمی ها شامل تفریحات رایگان و غیر رایگان می باشند که...
راهنمای مطالعه

شهر زیبای دبی که عنوان چهارمین مقصد گردشگری محبوب در جهان را به خود اختصاص داده است، هر ساله خیل عظیمی از گردشگران را به سوی خود فرا می خواند. در واقع این شهر مدرن به دلیل برخورداری از جاذبه های گردشگری بی شمار و امکانات رفاهی و تورهای تفریحی متنوع، مقصدی ایده آل برای سفر و رقم زدن لحظات به یاد ماندنی محسوب می شود. در این میان تور سافاری دبی یکی از محبوب ترین تورهای تفریحی این منطقه است که با رزرو آن اوج لذت و هیجان را تجربه خواهید کرد. پس اگر قصد بالا بردن آدرنالین خون تان را دارید، در ادامه با راهنمای جامع تور سافاری در دبی همراه باشید.

انواع تور سافاری دبی

اگرچه اغلب گردشگران سافاری را با آفرود و پریدن از روی تپه های شنی می شناسند، اما در حال حاضر تور لیدرها، تور سافاری دبی را به دو شیوه مختلف برگزار می کنند. این دوشیوه شامل تور سافاری کویر و سافاری لند (سافاری حیات وحش) می شوند که در هر یک تفریحات متفاوتی را تجربه خواهید کرد. اما اینکه کدامیک از این تورها را انتخاب می کنید، کاملا به سلیقه خودتان بستگی دارد. با این حال اگر اهل تفریحات پرهیجان و متفاوت هستید، تور یک روزه سافاری صحرای دبی برای شما انتخاب بهتری خواهد بود.

امکانات تور سافاری دبی

شما با خرید بلیط تور سافاری دبی تفریحات متنوعی را تجربه خواهید کرد. در حقیقت سرگرمی های این تور آنقدر جذاب و هیجان انگیز هستند که گذر زمان را در آن احساس نخواهید کرد. این سرگرمی ها شامل تفریحات رایگان و غیر رایگان می باشند که در ادامه مهمترین آنها را معرفی خواهیم کرد. به طور مثال نوع اقامت گاه مسافران، پذیرایی و صرف غذا، تفریحات متنوع رایگان و غیر رایگان و …. برخی از امکانات تور سافاری صحرای دبی می باشد.

تور سافاری دبی

قیمت تور سافاری دبی

هر یک از شرکتهای گردشگری قیمت متفاوتی را برای تور سافاری دبی تعیین کرده اند. علاوه بر آن فصل خرید تور سافاری دبی بر قیمت آن موثر است. چون در فصل تابستان با توجه به گرم و خشک بودن هوای کویر، نرخ بلیط تور سافاری صحرا به شدت کاهش می یابد. اما در نیمه دوم سال که هوا معتدل است، بهای تور کامل سافاری دبی افزایش پیدا می کند. پس خدمات ارائه شده، شرکت برگزار کننده تور و فصل سفر نقش مهمی در نرخ بلیط تور صحراگردی دارند. علاوه بر آن تورهای وی آی پی گران تر از تورهای استاندارد صحرا هستند. همچنین زمان سفر به دبی و خرید ووچر سافاری دبی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط سافاری می باشد.

هزینه تور سافاری دبی

همانطور که گفته شد تفریحات تور سافاری در دبی در دو نوع رایگان و غیر رایگان ارائه می شود. این فعالیتها نیازمند پرداخت هزینه مازاد بر خرید بلیط تور سافاری دبی است. برخی از مهمترین تفریحاتی که باید برای آن هزینه پرداخت کنید عبارتند از:

 • عکاسی در صحرای دبی: عکس با لباس عربی در صحرای القدره قطعا به بهترین یادگاری شما از سفر دبی تبدیل خواهد شد. علاوه بر آن عکاسی با شاهین های تیزبال نیز در صحرای دبی امکان پذیر است.
 • اسکی روی شن در سافاری دبی: این روزها دیگر اسکی صرفا یک فعالیت زمستانی محسوب نمی شود. بلکه امروزه با تخته بردهای مخصوص می توان بر روی شن هم اسکی کرد و از لمس شنهای روان صحرا لذت برد.
 • موتور سواری در سافاری دبی: موتور سواری در بیابان های دبی کار هر کسی نیست. پس تنها در صورتی که در این رشته مهارت دارید، سراغ دون باگی سواری بروید.

تفریحات رایگان تور سافاری دبی

شما به منظور استفاده از این تفریحات تنها کافیست بلیط تور صحرای دبی را تهیه کنید. برخی از مهمترین تفریحات رایگان دبی عبارتند از:

 • آفرود صحرایی: هیچ چیز لذتبخش تر و هیجان انگیز تر از سواری با لندکروز در بیابانهای دبی نیست. پس تجربه هیجان وجیغ زدن از ته دل اصلا فرصت لندکروز سواری روی شن در صحرای القدره با سرعت بالا روی ریگ های صحرا را از دست ندهید.
 • شترسواری: بیابان گردی بدون شتر سواری لطف چندانی ندارد. به شما توصیه می کنیم در صورت خرید بلیط تور سافاری دبی حتما این فعالیت مهیج را یکبار امتحان کنید.
 • خالکوبی با حنا: نقاشی با حنا یکی از پر طرفدارترین متدهای زیبایی در میان بانوان عرب است که قدمت آن به هزاران سال پیش بازمی گردد. با توجه به اینکه این متد در میان گردشگران نیز محبوبیت بسیاری دارد، غرفه هایی جهت خالکوبی حنا در صحرای دبی دایر شده است. شما نیز با پرداخت مبلغی اند دستهایتان را با نقوش حنا آراسته کنید.
 • تجربه بادیه نشینی: همیشه که نباید به دنبال تفریحات مدرن باشیم.گاهی زندگی به سبک پیشینیان هم می تواند بسیار لذت بخش باشد. به همین جهت در تور سافاری دبی امکان تجربه بادیه نشینی با چاشنی غذاهای اصیل عربی برای توریستها فراهم شده است. پس جهت کسب آرامش حتما لحظه ای روی پشتی های خیمه عربی تکیه دهید و به تماشای آسمان پرستاره کویر بنشینید.
 • پذیرایی رایگان: در کمپ های صحرایی تور سافاری کویر دبی با چای و قهوه رایگان از توریستها پذیرایی می شود. اما سرو سایر نوشیدنی ها مشمول پرداخت هزینه اضافی می شود.
 • برنامه های فرهنگی متنوع: در تور سافاری دبی برنامه های فرهنگی متنوعی به منظور آشنایی گردشگران با فرهنگ و آداب و رسوم مردم این دیار برگزار می شود که از جمله جذاب ترین آنها باید به نمایش عروسکی، رقص عربی و آتش بازی اشاره کرد.
 • رقص عربی در سافاری دبی: بلی دنس یکی از هنرهای باستانی عربی است که که به دلیل حرکات پیچیده شکم، به رقص شکم معروف است. تاریخچه این رقص به مصر باستان باز می گردد که نوعی رقص خاورمیانه است. علاوه بر این رقص تانورا با دامن های زیبا و رنگارنگ الهام گرفته از رقص صوفی در مصر و ترکیه در این تور اجرا می شود. مسافران می توانند پس از ورود به کمپ تور سافاری در کنار صرف شام، انواع نوشیدنی ها و قلیان از تماشای این رقص لذت ببرند.
 • رقص آتش: رقص آتش در تور سافاری دبی از نمایش های زیبایی است که با استفاده از حلقه ها یا مشعل های آتش، همراه با موسیقی اجرا می شود.

انواع بلیط تور سافاری دبی

بلیط های تور سافاری صحرا انواع مختلفی دارند که در هریک از آنها خدمات متفاوتی ارائه می شود. شما با توجه به بودجه و انتظارات خود می توانید بلیط مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

بلیط تور سافاری دبی
سافاری دبی استاندارد

شما با خرید بلیط سافاری استاندارد از خدمات زیر بهره مند خواهید شد:

 • ترانسفر رایگان رفت و برگشت
 • برخورداری از سرویس شام به تعداد نفرات
 • اقامت در کمپ بین المللی
 • استفاده از تفریحات رایگان
 • ظرفیت :۶ نفر
 • ساعت حرکت تور سافاری استاندارد :۲ تا ۳ بعداظهر
 • زمان برگشت :ساعت ۱۰ شب

تور سافاری کمپ دبی

با رزرو تور سافاری کمپ دبی از این خدمات بهره مند خواهید شد:

 • ترانسفر رفت وبرگشت
 • نوشیدنی نامحدود
 • کمپ بین المللی
 • انواع تفریحات رایگان وغیر رایگان
 • ظرفیت :حداکثر ۴ نفر
 • ساعت حرکت تور سافاری کمپ :۳ تا۴
 • زمان برگشت :ساعت ۱۰ شب

خرید بلیط تور سافاری دبی

جهت خرید یا رزرو بلیط تور سافاری دبی با کارشناسان تیک بان تماس بگیرید. در این روش شما نیازی به مراجعه حضوری به آژانس های گردشگری ندارید و در کوتاه ترین زمان ممکن قادر به خرید بلیط تور سافاری کویر خواهید بود. علاوه بر آن سایت تیک بان امکان خرید بلیط هواپیما تهران دبی با پایین ترین نرخ را فراهم کرده تا با کمترین هزینه به عروس امارات سفر کنید.

قوانین تور سافاری دبی

۱- قیمت بلیط سافاری صحرا برای خردسالان زیر سه سال رایگان است.

۲- با توجه به پایبندی مردم دبی به قوانین ایلام و شریعت برنامه رقص عربی در ماه رمضان در تور سافاری اجرا نمی شود.

۳- هر گونه خشونت و بد رفتاری با حیوانات در این مکان پیگرد قانونی دارد.

۴- زنان باردار و افراد مبتلا به بیماریهای قلبی اجازه حضور در تور سافاری صحرا را ندارند.

۵- توریستها در هنگام بازدید از صحرا همراه خود غذا و نوشیدنی داشته باشند.

۶- مسافر موظف است نیم ساعت پیش از زمان رفت و برگشت خود را به خودروی مخصوص ترانسفر برساند و راننده در خصوص جا ماندن مسافران هیچ گونه وظیفه ای ندارد.

۷- سرو مشروبات الکلی در این مکان ممنوع است.

وسایل مورد نیاز تور سافاری دبی

برای این که سفری لذت بخش را در تور سافاری صحرای دبی تجربه کنید، بهتر است وسایل زیر را همراه خود داشته باشید.
۱- عینک آفتابی
۲- کلاه لبه دار جهت حفاظت از نور آفتاب
۳- پمادهای ضدحشره
۴- دوربین عکاسی
۵- چراغ قوه
۶- صندل یا کفش مناسب
۷- لباسهای راحت و خنک (از پوشیدن لباسهای بیش از حد باز در این محیط جلوگیری کنید و به عرف جامعه مسلمانان دبی پایبند بمانید.)
۸- کوله پشتی سبک ومقاوم
۹- پاور بانک

احتمالا دیگر با دانستن این نکات کاملا آماده به رفتن تور سافاری دبی و خلق تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز خواهید بود. ما هم امیدواریم لحظات خوشی را در بیابان های آباد دبی تجربه کنید.

محل برگزاری تور سافاری دبی

با توجه به اینکه این شهر از دل کویر سر بر آورده، بیابانها از چهار طرف آن را احاطه کرده اند. اما این تور تنها در صحرای القدره برگزار می شود. زیرا این صحرا فاصله کمی با شهر دبی دارد که می توان این مسافت را در عرض ۳۰ دقیقه طی کرد.

بنابراین تور سافاری دبی در بیابان القدره و بر روی ماسه های طلایی رنگ این صحرا اجرا می شود. علاوه بر آن در دل این صحرای بی آب و علف دریاچه ای احداث شده که در نوع خود بی نظیر است.

در واقع همنشینی دریاچه و بیابان باعث شده که بسیاری از گردشگران منطقه القدره را برای سافاری و پیک نیک انتخاب کنند. شما نیز جهت رفتن به سافاری دبی باید خود را به منطقه القدره برسانید.

بهترین زمان رفتن به تور سافاری دبی چه زمانی است؟

ماه های مهر تا اردیبهشت به دلیل معتدل بودن هوا بهترین زمان بازدید از صحرای دبی به شمار می رود.

کدام جاذبه های گردشگری در نزدیکی صحرای دبی قرار دارند؟

دریاچه مصنوعی القدره، پارک لاویک و روستای توریستی میراث المرموم نزدیکترین جاذبه های گردشگری به صحرای دبی هستند.

نزدیک ترین اقامتگاه ها به صحرای القدره کدامند؟

هتل استودیو وان، هتل آبیدوس آپارتمان دبی لند، مجموعه لوکس کویری و اسپا دبی، استراحتگاه و اسپا کویر باب در نزدیکی این صحرا واقع شده اند.

ارزان ترین زمان بازدید از صحرای دبی چه زمانی است؟

در ماه های خرداد تا شهریور بلیط تور سافاری دبی به دلیل گرم شدن هوا با نرخ کمتری عرضه می شود. پس جهت صرفه جویی در هزینه های سفر خود در این ایام از صحرای الغدره بازدید کنید.

تور سافاری دبی در چه محلی برگزار می شود؟

این تور در صحرای القدره که در نزدیکی دبی می باشد، برگزار می شود.

دلارام حیدری

دلارام حیدری

نویسندگی بخشی از وجودم و سفر عشق من است تا روایتگر جای جای جهان باشم...
راهنمای مطالعه
ما را در فضا مجازی دنبال کنید
دلارام حیدری

دلارام حیدری

نویسندگی بخشی از وجودم و سفر عشق من است تا روایتگر جای جای جهان باشم...

اشتراک گذاری

فیسبوک
تویتر
پینترست
لینکدین

جدیدترین مطالب

تور سافاری دبی، یک روز پر از هیجان!

شما با خرید بلیط تور سافاری دبی تفریحات متنوعی را تجربه خواهید کرد. در حقیقت سرگرمی های این تور آنقدر جذاب و هیجان انگیز هستند که گذر زمان را در آن احساس نخواهید کرد. این سرگرمی ها شامل تفریحات رایگان و غیر رایگان می باشند که…

هتل صدف دبی تجربه اقامتی ارزان در شهری مدرن

هتل های بسیاری در دبی افتتاح شده اند که هر یک از آنها بر اساس فاکتورهایی همچون ارزش خدمات ارائه شده به مسافران، امکانات رفاهی و میزان تقاضا بازه قیمتی متفاوتی دارند. در این میان هتل صدف به عنوان ارزان ترین هتل دبی شناخته می شود که…

بهترین بازار نوروزی ایران کجاست؟

در واپسین روز های اسفند ماه بازارچه های نوروزی در سراسر کشور دایر می شوند که برخی از آنها به فروش کالاهای هنری خاص و آنتیک شهرت دارند. ما نیز به بهانه نزدیک شدن به نوروز، تصمیم گرفتیم…

مقاصد سفرهای یک روزه نوروزی

ایام نوروز بهترین زمان برای سفرها ی داخلی محسوب می شود. زیرا در این ایام آب وهوا در اکثر نقاط ایران معتدل و مطبوع است و زیبایی های طبیعت دو چندان می شود. اما با توجه به ازدحام مسافران در تعطیلات نوروز…

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *