33.9 C
تهران
۹ خرداد ۱۴۰۲
مجله گردشگری تیک بان
نکات سفر

در سفر هم می توانید شیک باشید

پرواز، تاخیر و بستن چمدان، به اندازه کافی ما را دچار چالش می کند. اما بدون این که نگران باشید به دنبال مد روز باشید. کیت یانگ، یک طراح نیویورک که ستارگانی مثل مارگوت رابی و میشل ویلیامز را در میان مشتریان خود دارد، می گوید: هر کسی می تواند در حین سفر به شیک به نظر برسد و نیازی به صرف هزینه زیاد برای انجام این کار ندارد. این نکته را بخاطر داشته باشید که لباس هایتان را در سه رنگ هماهنگ باهم انتخاب کنید، تا بتوانید هر رنگ را برای ترکیب لباس های مختلف و روزهای مختلف یا حتی موارد مختلف ترکیب و مطابقت دهید. رنگ لباس ها را هم بر اساس جایی که می خواهید انتخاب کنید. برای مثال، اگر شما به پاریس یا یک مقصد دیگر شهری رفته اید، ترکیب سیاه، سفید، دریایی و زغالی خوب است. برای یک تعطیلات ساحلی یا خارج از منزل، خاکی، سفید و رنگ های روشن مانند نارنجی یا زرد همیشه به کار می آیند. لباس سفید را به ویژه به خاطر اینکه در هوای گرم مناسب است و می توان در طول روز بپوشید انتخاب کنید. معمولا زمانی که صحبت از یک لباس مناسب می شود، یک شلوار جین زیبا، یک تی شرت شیک و راحت همیشه گزینه خوبی است و در حالت ایده آل، شما باید هر کدام  از لباس هایتان را دو یا سه بار در سفر خود بپوشید.

انتخاب کفش در سفر
اکثر گفته می شود، زنان نیازی به حمل بیش از سه جفت کفش در سفر ندارند. یک کفش ورزشی، یک کفش راحت در روز برای رفتن به اطراف، و صندل بهترین انتخاب های کفش در طول سفر شما می باشند. از سوی دیگر، مردان معمولا به دو جفت کفش ورزشی و کتانی که می توانند در طول روز و شب بپوشند، نیاز دارند. برای حمل اینها کفش های سبک وزن را انتخاب کنید که فضای کمتری در چمدان شما بگیرد. البته، هیچ نیازی هم نیست که کفش های خود را بر اساس مناسبت آن ها بسته بندی یا انتخاب کنید. یک کفش را برای چندین مکان در نظر بگیرد به جای اینکه برای هرجا یک جفت کفش بیاورید. مهم این است که در عین شیک بودن راحت باشید.

برای اطلاع از بلیط لحظه آخری تیک بان همراه شماست

لباس ورزشی در سفر
لباس های ورزشی مدروز، به خصوص در سفرهای طولانی فوق العاده راحت هستند و به طور منظم در هر چمدان قرار می گیرند. معمولا پیشنهاد می شود که زنان با شلوار استرچ فشرده، همراه با یک پیرهن آستین بلند و کت ، مردان با شلوار جین و کلاه راحت هستند. همیشه به خاطر داشته باشید چند مورد کلیدی می توانند نگاه کلی ما را به لباس تغییر دهند؛ در سفرهای خود همیشه گردنبند، یک حلقه و یک جفت گوشواره به همراه داشته باشید و همچنین لوازم آرایش خود را در یک کیسه ی براق بسته بندی کنید. افرادی که جواهرات استفاده نمی کنند، باید چند مدل جوراب روشن را فقط برای متفاوت کردن لباس های ساده شان همراهتان داشته باشید.

یک لباس راحت برای خود انتخاب کنید.
اگر سفر خود را برای گشت و گذار در عصرها برنامه ریزی کرده اید، لباس های بزرگ و سنگین و کت هایی که فضای بسیار زیادی را اشغال می کنند با خود برندارید. پیشنهاد می کنیم که زنان لباس راحت,کفش های اسپرت و یک جفت گوشواره و مردان باید یک شلوار پارچه ای، یک تی شرت یقه دار حتما در لیست لباس های خود قرار دهند. در حالت ایده آل، همه این موارد چیزهایی هستند که می توانید از آن ها بارها استفاده کنید و به راحتی بدون افزودن چیزهای اضافی آن ها را حمل کنید. با انتخاب لباس های مناسب با فصل سفر، راحتی در طول سفر را برای خود فرآهم کنید.

مطالب مرتبط

بهترین سرگرمی‌های که در لندن می‌توانید با کودکان انجام دهید

Master

چرا بیمه مسافرتی؟

Master

تبدیل روزمرگی ها به زندگی پر از ماجرا

Master

۳ دیدگاه

نظر خود را ثبت کنید

3 دیدگاه ها

حامد یکشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۸ at ۵:۰۶ ب٫ظ
5 دیدگاه ها1 verified badges4 received judgements
4.0/ 5

عالی

جوهری یکشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۸ at ۵:۱۰ ب٫ظ
5.0/ 5
vbfbfb

بد نبود

ناشناس یکشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۸ at ۵:۱۲ ب٫ظ
5.0/ 5

ثبت دیدگاه

  • آیا این مطلی را پسندید؟