33.9 C
تهران
۹ خرداد ۱۴۰۲
مجله گردشگری تیک بان
اخبار کرونا

اختصاص ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان و نحوه فعالسازی آن

اختصاص 100 گیگ اینترنت رایگان و نحوه فعالسازی آن

اختصاص ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان و نحوه فعالسازی آن

شیوع کرونا در کشور افراد را ناگزیر به قرنطینه در خانه کرده است.  از همان ابتدا یکی از بهترین راهکارها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ماندن افرا در خانه یا به لصطلاح قرنطینه خانگی اعلام شد.  قرار شد بسیاری از آموزش های درسی به صورت آنلاین انجام شود و کسب و کارهای اینترنتی و یا اداری نیز به آن اضافه شد. در چنین شرایطی  مصرف اینترنت با افزایش ۴۰ درصدی مواجه شد. با توجه به این که قرنطینه خانگی ادامه دارد کاربرانخواستار امکاناتی مانند اینترنت رایگان شدند تا هم وقت خود را با وبگردی بگذرانند و هم کارهای اداری و آموزشی و اینترنتی خود را انجام دهند. در همین رابطه وزیر ارتباطات اعلام کرد که ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان به مشترکین اینترنت ثابت اهدا کند

نحوه فعال‌سازی هدیه ۱۰۰ گیگابایتی برای مشترکین اینترنت ثابت

نحوه فعال سازی ۱۰۰ گیگ نت برای مشترکین شاتل:  ابتدا در پورتال مای شاتل به صفحه‌ کد تخفیف مراجعه کنید.  کد تخفیف را در پایین صفحه دریافت کرده و آن را کپی و در بالای صفحه اعمال کنید. بسته‌ی ترافیک روی سرویس شما فعال می‌شود.

مشترکین آسیاتک می‌توانند با مراجعه به پرتال خود بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت خود را فعال نمایند.

مشترکین پارس آنلاین بصورت خودکار بسته ۱۰۰گیگ برایشان فعال می شود.

مشترکین مخابرات و اینترنت ثابت TD-LTE ایرانسل نیازی به فعالسازی ندارند و به صورت اتوماتیک برای آن‌ها فعال می گردد.

مشترکین اینترنت “های وب” می توانند با مراجعه به “کدهای تخفیف” ۴۰۰ گیگ اینترنت ۱۳داخلی معادل با  ۱۰۰ گیگ بین المللی روزه را مشاهده کنند. بقیه مشترکین نیز منتظر فعالسازی خودکار بسته هدیه ۱۰۰ گیگ اینترنت باشند.

نایب‌رئیس شرکت ارتباطات زیرساخت درباره ارائه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت ثابت تا آخر سال گفت:  اینترنت ثابت شامل ADSL، VDSL، ایرانسل، مبین‌نت ، تانوما، TD-LTE می‌شود. در طی دو هفته‌ای که به پاییان سال باقی مانده  مصرف این مقدار اینترنت که بیشتر صرف تماشای فیلم و ویدئو و گوش دادن به محتوای صوتی می‌شود، منطقی است.

مطالب مرتبط

نکات مهم برای پیشگیری از کرونا در پمپ بنزین

Master

گردشگری مجازی، پدیده ای رو به رشد

Master

کرونا تا خرداد با ماست

Master

نظر خود را ثبت کنید