موج های سرسخت را در این سواحل شکست دهید

راهنمای مطالعه

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

سیاره ما ۷ اقیانوس دارد. هر طوفان موج‌هایی ایجاد می‌کند و موج‌ها را به خلیج‌ها و سواحل دوردست می‌فرستد. تنها تعدادی از موج‌ها به اندازه کافی ثابت هستند که هر روز دیده شوند. افراد ماجراجو مشتاق سواری بر روی این موج‌ها در این نقاط هستند. ما در اینجا کشورهای برتر برای موج‌سواری را به شما معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ایالات متحده آمریکا
این‌طور گفته می‌شود که پولینسین‌ها سر خوردن روی موج یا موج سواری را کشف کرده و در جزایر هاوایی این کار را انجام داده و از آن لذت برده اند. بعدها، در کالیفرنیا این ورزش رونق گرفت، تخته‌های موج‌سواری چوبی به تخته‌های کامپوزیتی ارتقا پیدا کرد و اختراع لباس ضدآب موج‌سواری در حدود یک سال طول کشید. با وجود بزرگترین خط ساحلی در این لیست، ایالات متحده به ‌دلیل پیشینه، تنوع و چندین مایل خط ساحلی با دسترسی مناسب به ساحل، انتخابی آسان بود.سانتاکروز، کالیفرنیا امواج زیادی دارد که می‌توان از بین آنها یکی را انتخاب کرد. مجموعه امواج هم در تابستان و هم در زمستان، به گونه‌ای است که این مقصد موج‌سواری آب سرد همیشه جایی برای انجام موج‌سواری دارد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5953″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][vc_message message_box_color=”violet” icon_fontawesome=”fa fa-train”] رزرو بلیط قطار را با تیک بان تجربه کنید[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

استرالیا
استرالیا بسیار بزرگ است و در واقع خودش یک قاره است. دارای هزاران مایل خط ساحلی، ۳ اقیانوس و هر دو نوع آب‌های معتدل و گرمسیری است. در تورکوای در ساحل بلز، سوپربانک بدنام در کوئینزلند و یا در ساحل سرسخت غربی استرالیا موج‌سواری کنید. در حقیقت، کل قاره بهشتی استرالیا برای موج‌سواران است.
خلیج بایرون در نیو ساوت ویلز دارای فرهنگ و پیشینه‌ای از موج‌سواری است. تخته‌های بلند و یا تخته‌های کوتاه،در اینجا یک زمین بازی است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

مکزیک
مکزیک آب و هوا و خطوط ساحلی متنوعی دارد که هیچ شباهتی با جاهای دیگر روی این سیاره ندارد. از آب‌ های سرد جاوا کالیفرنیا، دومین شبه‌ جزیره طولانی روی زمین گرفته تا سواحل با ماسه‌ های سفید گرمسیری جنوب، مکزیک را به مقصدی منحصر به فرد برای موج سواری تبدیل کرده است. همچنین یکی از بهترین جاها برای موج‌سواری در طول سال است. با وجود اردوگاه‌های موج‌سواری فراوان، موج‌های مرحله‌ای و آب های هم به اندازه کافی گرم و هم آب های بسیار سرد که حتما باید از لباس مخصوص استفاده کرد.
سایولیتا همه این ویژگی ها را دارد. موج‌های جالب، آب گرم و مکان‌های ارزان بسیاری برای اقامت و غذاخوردن یک انتخاب آسان برای لذت یک تجربه هیجان انگیز است.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5959″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

فرانسه
سواحل فرانسه پر از موج‌هایی است که در غم انگیزترین زمان‌ های تاریخ شکستند. اکنون همان خطوط ساحلی با فرهنگ موج‌سواری پررونقی شناخته می‌شود. با وجود یک مسابقه بین المللی سالانه موج‌سواری در سواحل اقیانوس اطلس جنوبی که بهترین موج‌سواران جهان را به سواحل خود می‌کشاند، جای تعجب نیست که فرانسه در این لیست وجود داشته باشد.
بیاریتز شهری با پیشینه تاریخی، امروزه محل شناخته‌شده‌ای برای موج‌سواری است. در این سواحل موج‌هایی جالب و اقامت‌گاه‌ها و رستوران‌های فراوانی وجود دارد و همچنین آب‌و‌هوای این منطقه در طول سال بسیار مساعد است.

[/vc_column_text][vc_message message_box_color=”violet” icon_fontawesome=”fa fa-suitcase”]برای رزرو هتل پاریس تیک بان انتخابی مطمئن است.[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

اندونزی
جزایر خدایان اندونزی دارای نام مستعار مناسبی است که به این زنجیره از جزایر که دارای یکی از معتبرترین جغرافیای جهان است داده شده است. اقیانوس هند امواج مختلفی را به هزاران جزیره کشور ارسال می‌کند و این امواج برای موج‌ سواری مناسب هستند. از زمانی که برای اولین بار در سال ۱۹۷۰ در اینجا موج‌سواری انجام شد، به شدت مورد توجه قرار گرفت و قایق‌ها ، اردوهای موج‌سواری و ماجراجویان دور و نزدیک به این منطقه سرازیر شدند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5961″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آفریقای جنوبی
آفریقای جنوبی سواحل سرتاسر قاره را در اختیار دارد. در حالی که این کشور در درجه اول به دلیل حیات وحش از جمله کوسه های بزرگ سفید معروف است، همچنین دارای نقاط مختلف و متنوعی برای موج‌سواری است. در این کشور که دارای دو اقیانوس است می‌توانید از آب‌های سرد تا آب‌های گرم و گرمسیری موج‌سواری کنید، آفریقای جنوبی کشوری فوق العاده برای موج‌سواری است.
دوربان همه چیز دارد. هیچ جای دیگری نیست که چنین جاهایی را برای اقامت، هزینه پایین سفر و محیط و آب‌و‌ هوای مساعد را برای موج سواری به طور یک‌جا داشته باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

برزیل
برزیل به‌عنوان بزرگترین کشور در آمریکای جنوبی و پنجمین کشور بزرگ در جهان، دارای مقدار بسیار زیادی خط ساحلی است. از سواحل معروف سائو پائولو و ریودوژانیرو گرفته تا سواحل شمالی دورافتاده و گرمسیری، برزیل کم نظیرترین کشور برای موج‌سواری است. یک تور جهانی موج‌ سواری رقابت‌ کنندگانی را از سراسر جهان برای سوار شدن بر روی بهترین امواج به اینجا می‌آورد. فلوریانوپولیس جزیره‌ای است در جنوب سائوپائولو است جایی که اقیانوس اطلس جنوبی ساحل‌اش را با امواج پی در پی در هم می‌کوبد. اگر بخواهید مدتی بمانید در اینجا مکان‌ های بسیاری برای اقامت وجود دارد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5963″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

پرو
پرو با ساحلی خشک و بیابانی، چندین مایل ساحل خالی، نقاطی مواج برای موج‌سوای دارد. اینجا طولانی‌ ترین امواج اقیانوسی را دارد. با وجود شهر لیما که درست در کنار ساحل قرار دارد، فرودگاه بین المللی کار را برای مسافرت موج سواران آسان کرده است.بهترین نقطه پرو برای موج سواری مانکورا، درست در جنوب مرز اکوادور، در نزدیکی خود امواجی عالی می باشد و اقامت در این محل بسیار آسان و امکاناتش ارزان قیمت است.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5965″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][vc_message message_box_color=”violet” icon_fontawesome=”fa fa-plane”]بلیط هواپیما خود را از تیک بان بخواهید.[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ژاپن
ژاپن همان امواج اقیانوسی را که به سمت غرب و سواحل ایالات متحده فرستاده می‌شود دریافت می کند و همان سرما و شرایط برفی در شمال و آب و هوای گرمسیری در جنوب را داراست. فرودگاه ‌های بین‌المللی بزرگ، ژاپن را به مقصدی آسان تبدیل کرده و امواج زنجیرواری که پی در پی در ساحل می‌شکنند موج‌سواران را به سمت خود می‌کشاند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

مدیریت

مدیریت

آرزوی بهترین ها برای شما
راهنمای مطالعه
ما را در فضا مجازی دنبال کنید
مدیریت
مدیریت
آرزوی بهترین ها برای شما

اشتراک گذاری

فیسبوک
تویتر
پینترست
لینکدین

جدیدترین مطالب

خرید لباس مجلسی در استانبول

بهترین مراکز خرید لباس مجلسی در استانبول

استانبول بهشت خریداران لباس، به خصوص لباس شب است. در این شهر، می‌توانید طیف گسترده‌ای از لباس‌ها را با قیمت‌های مختلف پیدا کنید، از طراحان مشهور جهانی گرفته تا بوتیک‌های محلی. در اینجا چند مکان عالی برای خرید لباس مجلسی در استانبول آورده شده است که …

باغ شاهزاده ماهان کرمان

باغ شاهزاده ماهان کرمان

در صدر فهرست باغهای ایرانی یونسکو نام باغ شاهزاده ماهان کرمان به عنوان زیباترین باغ ایرانی می درخشد که حیرت جهانیان را بر انگیخته است. زیرا این مکان سرسبز از دل کویر خشک و بایر سر برآورده و بر خلاف سایر مناطق کرمان …

آبشار پای طوف

آبشار پای طوف کجاست؟

آبشار پای طوف یکی از شگفت انگیزترین جاذبه های آبی کشورمان به حساب می آید که شاید تا کنون حتی نام آن را نشنیده باشید. این جاذبه گردشگری در واقع یک آبشار پلکانی ۴ طبقه است که در حوضچه های آن می توان در روزهای گرم تابستان شنا کرد!

سوچی روسیه

از مسکو تا سوچی!

شاید خیلی ها روسیه را کشوری سردسیر بدانند که در بیشتر ایام سال سرد و برفی است اما با دیدن سوچی نظرتان کاملا تغییر می کند. سوچی یکی از جذاب ترین شهرهای گردشگری روسیه است که با دیگر شهرهای روسیه کاملا متفاوت است…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *