33.9 C
تهران
۹ خرداد ۱۴۰۲
مجله گردشگری تیک بان
برنامه سفر

چگونه در سفر ایتالیا کودکان خود را سرگرم کنیم؟

ایتالیا مهد دوست داشتنی بچه و تفریحات مورد علاقه آنهاست که خانواده ها را با مخلوطی غنی از مناظر تاریخی و فرهنگی،فعالیت های فضای باز و مناظر طبیعی خیره کننده روبه رو می کند. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر برای سفر با کودکان خود به مقصد ایتالیا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

سفرهای خانوادگی به ایتالیا به دو دسته تقسیم می شوند: شهری و روستایی. شهرهای ایتالیا مناظر و تجربیات فوق العاده زیادی را دارا نیستند و مسافران با کمک راهنماهای صوتی، برنامه های هوشمند تلفن و برخی از تورهای هدایت شده مبتکرانه سفرخود را انجام میدهند. والدین تقریبا از هر موزه و مقبره به تقاضای کودکان بازدیدمی کنند. Sandcastles، شنا در دریا و سواحل دریای آزاد،را ازدست ندهید.   غار ساحلیPuglia، ساحل Amalfi، Sardinia و صدف سیسیلی و شن و ماسه داز علایق کودکان است. در حالی که کوه ها و دریاچه های داخلی برای کودکان پنج سال به بالا مناسب است.

برای خرید بلیط خارجی ارزان تیک بان در کنار شماست.

موزه ها و بناهای تاریخی
هنگامی که نوبت به یادگیری در مورد هنر و تاریخ می رسد، ثروت و ارزش موزه های ایتالیا بر کتاب های درسی مدرسه غلبه میکند، چند تور و کارگاه های آموزشی برای کودکان به طور منظم برگزار می شوند. اما تعداد تورهای برگزار کننده برای ذهن نسل جوان، با صفحه نمایش های چند رسانه ای، ابزارهای صفحه نمایش لمسی و راهنماهای صوتی نیز فراهم می شود.
در رم، زمان بازدید از واتیکان همزمان با هفته نامه پاپ است. بچه ها می خواهند خارج شدن پاپ را حدس بزنند و با استفاده از علامت گذاری برای کلیسای سنت پیتر صف می کشند.

سرگرمی در فضای باز
چشم انداز آلبینو، اسب سواری، ورزش های آبی برخی از سواحل برتر ایتالیا (از جمله دوره های غواصی بسیار عالی برای بچه ها)، صخره نوردی همگی از فعالیت های مهیج برای کودکان به شمار می آید. جزایر AAEolian هفت جزایر آتشفشانی کوچک از سیسیل با گدازه های صخره ای و سواحل سیاه و سفیداست. سواحل دریاچه ای ALago Maggiore و Lago di Garda، ورزش های آبی، کوهنوردی، دوچرخه سواری در کوهستان، قایقرانی (از ریوا دلاردادا)، پاراگلاندن (از مونت بالدو)، شنا، اسب سواری، دوچرخه سواری آسان ازدیگر تفریحات مناسب برای کودکان محسوب می شود.

برای اطلاع از قیمت هتل خارجی به سایت تیک بان مراجعه کنید

رستوران
کودکان اکثر غذاهای خوشمزه، به ویژه در رستوران های معمولی را بر می گزینند که منوی آن ها با غذاهای ساده مثل پاستا است. بامبو همچنین یک ورقه ساده از ماکارونی با کره یا روغن زیتون و پارمسان است, چندین رستوران درهای خود را قبل از ساعت ۷:۳۰ یا ۸ بعد از ظهر باز می کنند, اگر کودک نو پای شما نیاز به صندلی قابل حمل دارد آن را با خود بیاورید. در شهرها، به دنبال غذا  Eataly (در کنار پارک جدید ایتالیایی در بولونیا) باشید، که غذاهای روزانه را با استفاده از محصولات ارگانیک محلی سرو می کند. بازارها با سالامی، پنیر، زیتون، نان، میوه و دیگر وسایل پیک نیک پرمی شوند.

مطالب مرتبط

اگر در سفر جاده ای به مشکلی برخوردیم، چه کنیم؟

Master

چگونه در سفرها زیباتر عکاسی کنید؟‌

Master

هیچ می دانید ارزانترین زمان پرواز به اروپا کدام است؟

Master

نظر خود را ثبت کنید