ترسناک ترین خانه های ایران کجاست؟

با اینکه سالها از قتل خانواده تهرانی در این خانه می گذرد، اما بنابر گفته همسایه ها هنوز هم صداهای عجیب و غریبی نظیر جیغ گربه، خنده های شیطانی و کوبیده شدن در و پنجره ها از خانه جن زده دربند به گوش می رسد. همچنین بر در ودیوار این محل...
راهنمای مطالعه

آیا شما هم از طرفداران پروپاقرص فیلمهای ترسناک هستید؟ اگر جوابتان مثبت است، حتما فیلم هایی را با موضوع خانه های ترسناک و عجیب تماشا کرده اید! خانه هایی که در آنها اتفاقات و جنایاتی رخ می دهد و یا افراد به قتل می رسند! اگرچه این روزها دیگر سناریوی خانه های جن زده در سینما تکراری و کلیشه ای شده اما در دنیای واقعی هنوز هم این خانه ها به چشم می خورند. در کشور ما ایران نیز چندین خانه مخوف وجود دارد که کمتر کسی از وجود آنها مطلع است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در بلاگ تیک بان ترسناک ترین خانه های ایران را به شما معرفی کنیم. پس از همین حالا آماده ی بالا رفتن آدرنالین خونتان باشید.

خانه اجنه تهران، جایی که همه محکوم به مرگ اند!

خانه اجنه دربند در صدر لیست ترسناک ترین خانه های ایران قرار می گیرد. زیرا تاکنون هیچکس از آن زنده بیرون نیامده است. اما خانه اجنه تهران کجاست؟ این خانه باغ همانطور که از نامش پیداست، در محله قدیمی دربند تهران قرار دارد. بنابر اعتقاد محلی ها این مکان بیش از ۷۰ سال قدمت دارد و در دوران پهلوی ساخته شده است.

خانه اجنه متعلق به چه کسی بود؟

خانه اجنه پیش از انقلاب متعلق به یک خانواده ی تهرانی سرشناس و ثروتمند بوده که به دلیل خصومتهای شخصی و خانوادگی تعدادی قاتل به دنبال آنها بودند. به همین دلیل این خانواده به خانه ی کنونی در اطراف شهر پناه می برند تا از دید قاتلان مخفی بمانند. اما سرانجام قاتلها آنها را پیدا می کنند و در همین خانه به طرزفجیعی به قتل می رسانند. در نتیجه این خانه به محلی متروکه تبدیل می شود که پس از انقلاب به محل گردهمایی فرقه های شیطانی تبدیل می شود. اما در حال حاضر با دستگیری بسیاری از اعضای این فرقه ها دیگر خبری از محافل شیطانی در این مکان نیست.

جولان اجنه و همسایه های هراسان

با اینکه سالها از قتل خانواده تهرانی در این خانه می گذرد، اما بنابر گفته ی همسایه ها هنوز هم صداهای عجیب وغریبی نظیر جیغ گربه، خنده های شیطانی و کوبیده شدن در و پنجره ها از خانه جن زده دربند به گوش می رسد. همچنین بر در ودیوار این محل علایم و نمادهای شیطان پرستی بسیاری به چشم می خورد و اشیا با خون و تار عنکبوت پوشیده شده اند. علاوه بر آن اسناد و آلبومهایی با عکس های عجیب و غریب در گوشه وکنار خانه اجنه یافت می شوند که دیدن آنها شما را قطعا بهت زده می کند.

ماجراجویی به قیمت جان

در حال حاضر کمتر کسی جرات می کند پا به این خانه بگذارد. اما در سال ۱۳۹۳ یک نوجوان تهرانی به اسم آرش تصمیم می گیرد به همراه دوستانش به خانه اجنه تهران، یکی از ترسناک ترین خانه های ایران برود. آنها هنگام غروب آفتاب وارد خانه می شوند تا جرات خود را بیازمایند. اما در هنگام سپیده دم پلیس جنازه نوجوانها را پیدا می کند و مدتی برای تحقیقات در این محل مستقر می شود ولی هیچ رد پایی از قاتل پیدا نشده و تحقیقات پس از مدت کوتاهی با اثبات خودکشی پسرها به پایان می رسد.

آیا می توان از خانه اجنه تهران بازدید کرد؟

امروزه این خانه به یکی از محبوب ترین اماکن توریستی سیاه (بازدید از مناطق ترسناک) تبدیل شده و ماجراجویان زیادی را به سوی خود می کشد. اما به شما پیشنهاد می کنیم به دیدن این خانه از دور اکتفا کنید. راستی پس از بازدید از جانه اجنه البته از راه دور حتما سری به رستورانهای سنتی دربند بزنید و از آب وهوای دلپذیر این منطقه گردشگری لذت ببرید.

خانه اجنه تهران
کلبه وحشت انزلی، اقامت با چاشنی سکته

طرفداران ژانر وحشت اکثرا فیلم سینمایی معروف (کلبه وحشت) را می شناسند. زیرا این فیلم یکی از موفق ترین فیلم های ترسناک تاریخ سینما محسوب می شود که در شش شماره ساخته شده است. اما باید بدانید که برای اقامت در چنین کلبه ای نیازی نیست حتما به جنگل های مخوف آمریکا بروید. زیرا کلبه وحشتی در انزلی وجود دارد که در لیست ترسناک ترین خانه های ایران مقام دوم را به خود اختصاص داده است!

کلبه وحشت انزلی دقیقا کجاست؟

این کلبه دقیقا در روستای سرسبز و زیبای هفت دغنان (در ۲۵ کیلومتری بندر انزلی وصومعه سرا) واقع شده است. البته کلبه ی وحشت تنها مکان مرموز این روستای ۱۲۰۰ ساله نیست. بلکه اشیای مرموزی نظیر سکه های باستانی، انواع انگشتر، کوزه های طلا و چراغهای سفالی در این منطقه کشف شده است. اگرچه در حال حاضر این روستا هیچ سکنه ای ندارد، اما بناهای تخریب شده همچون حمام قدیمی، پل خرابه و استخر خشکیده بیانگر حیات در این منطقه در دورانهای تاریخی هستند. با این حال گردشگران برای لذت بردن از طبیعت زیبای هفت دغنان گاهی در این منطقه بکر چادر می زنند و نفسی تازه می کنند. اما مشکل از جایی آغاز می شود که مسافران وسوسه می شوند از کلبه وحشت دیدن کنند.

کلبه وحشت انزلی
کلبه وحشت انزلی متعلق به چه کسی بود؟

اکنون شاید از خود بپرسید که دومین خانه ترسناک ایران متعلق به چه کسی بوده ؟ مالک این بنا خانم عزت الملوک ساسانی(ملقب به ملکه جنگل) بوده که جایگاه خاصی در میان مردم جایگاه خاصی داشته است. او بانویی سوار کار و ماهر بوده که در ایل تالش مقام ریاست و رهبری را به عهده داشته است. اما پس از شیوع طاعون بسیاری از اهالی روستا با وجود تلاشهای این بانو جان خود را از دست می دهند و در نهایت عزت الملوک نیز در سال ۱۳۱۵ به اجبار زادگاهش را ترک می کند. پس از آن تاریخ این کلبه متروکه باقی می ماند و تبدیل به یکی از ترسناک ترین خانه های ایران می شود.

افسانه های محلی: از معامله با موجودات ماورایی تا ثروتمند شدن

افسانه های بسیاری درباره ی این کلبه ترسناک نقل می شود. ولی سالهاست که یک افسانه ی مشترک درباره ی این خانه دهان به دهان در میان اهالی انزلی می چرخد. همه ی آنها معتقدند که شما در صورت یک شب طاقت آوردن در این کلبه ثروتمند خواهید شد. زیرا موجودات ماورایی در نیمه های شب به سراغتان می آیند و به شما سکه های طلا و اشیای گرانبها هدیه می دهند. البته این معامله معمولا به قیمت جان ماجراجویان تمام می شود! حال انتخاب با خودتان است: زندگی معمولی با آرامش یا ثروت با چاشنی وحشت؟

خانه نفرین شده انزلی
مرگ تاوان نپذیرفتن افسانه ها

در سال ۱۳۶۵ سه دختر دانشجو تصمیم می گیرند برای اثبات خرافی بودن حرف و حدیث های اهالی منطقه یک شب در کلبه وحشت انزلی اقامت کنند. اما آن شب تبدیل به آخرین شب عمرشان می شود. زیرا دو تا از آنها با دیدن موجودات ماورایی درجا سکته قلبی می کنند و نفر سوم نیز پس از چهار روز خودکشی می کند. پس از این اتفاق این خانه به عنوان یکی از ترسناک ترین خانه های ایران در میان گردشگران شناخته می شود و هیچ کس جرات بازدید از آن را ندارد. با خرید بلیط هواپیما رشت به این شهر سفر کنی و با اتوبوس به این مکان ترسناک قدم بگذارید، توصیه ما به شما اینست که از بازید از کلبه وحشت صرف نظر کنید. قطعا جاذبه های گردشگری بندر انزلی مانند مرداب گل های نیلوفر و بازار سنتی آنقدر دیدنی هستند که جانتان را برای دیدن کلبه وحشت ایرانی به خطر نیندازید.

ما در این بلاگ به معرفی دوتا از ترسناک ترین خانه های ایران پرداختیم. اما در هر گوشه از ایران قطعا خانه های ترسناکی وجود دارند که میزبانان ماورایی آنها صمیمانه منتظر پذیرایی از شما هستند.

دلارام حیدری

دلارام حیدری

نویسندگی بخشی از وجودم و سفر عشق من است تا روایتگر جای جای جهان باشم...
راهنمای مطالعه
ما را در فضا مجازی دنبال کنید
دلارام حیدری
دلارام حیدری
نویسندگی بخشی از وجودم و سفر عشق من است تا روایتگر جای جای جهان باشم...

اشتراک گذاری

فیسبوک
تویتر
پینترست
لینکدین

جدیدترین مطالب

تور سافاری دبی، یک روز پر از هیجان!

شما با خرید بلیط تور سافاری دبی تفریحات متنوعی را تجربه خواهید کرد. در حقیقت سرگرمی های این تور آنقدر جذاب و هیجان انگیز هستند که گذر زمان را در آن احساس نخواهید کرد. این سرگرمی ها شامل تفریحات رایگان و غیر رایگان می باشند که…

هتل صدف دبی تجربه اقامتی ارزان در شهری مدرن

هتل های بسیاری در دبی افتتاح شده اند که هر یک از آنها بر اساس فاکتورهایی همچون ارزش خدمات ارائه شده به مسافران، امکانات رفاهی و میزان تقاضا بازه قیمتی متفاوتی دارند. در این میان هتل صدف به عنوان ارزان ترین هتل دبی شناخته می شود که…

بهترین بازار نوروزی ایران کجاست؟

در واپسین روز های اسفند ماه بازارچه های نوروزی در سراسر کشور دایر می شوند که برخی از آنها به فروش کالاهای هنری خاص و آنتیک شهرت دارند. ما نیز به بهانه نزدیک شدن به نوروز، تصمیم گرفتیم…

مقاصد سفرهای یک روزه نوروزی

ایام نوروز بهترین زمان برای سفرها ی داخلی محسوب می شود. زیرا در این ایام آب وهوا در اکثر نقاط ایران معتدل و مطبوع است و زیبایی های طبیعت دو چندان می شود. اما با توجه به ازدحام مسافران در تعطیلات نوروز…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *