6.7 C
تهران
۱۶ بهمن ۱۴۰۱
مجله گردشگری تیک بان
معرفی هتل ها

اقامت در هتلی رنگارنگ

کودکان و بزرگسالان می توانند اقامتی رویایی در یک آپارتمان رنگارنگ لس آنجلس را به حقیقت برسانند که به تازگی امکان رزرو آن فراهم شده است. لیزا فرانک به تولید طرح های تجاری عجیب و غریب برای لوازم تحریر و سایر محصولات کودکان مشهور است. اتاق لیزا فرانک با اشکال چاپی رنگارنگ و شخصیت های کارتونی طراحی شده است، آنها این اتاق را به گونه ای طراحی کرده اند که مهمانان احساس کنند مستقیما به صحنه ای از روی جلد دفترهای کودکی خود منتقل شده اند.

با پنجره رنگین کمانی، تخت سایبان دار رنگ روشن و نقاشی های دیواری رنگارنگ، یک اتاق رویای است. این اتاق همچنین دارای لوازم روشنایی نئون و حمامی است که به یک دنیای فانتزی زیرآب دلفین تبدیل شده است. به عنوان یک امتیاز بیشتر، طرفداران هتل که در این اتاق به صورت محدود اقامت می کنند، می توانند از مینی بار رایگان مجهز به خوردنی های مورد علاقه دهه ۹۰ لذت ببرند. به آنها همچنین لباس خواب های مخمل با طرح های مختلف، ست های دمپایی و ماسک های خواب داده می شود که یادگاری با خود نگه دارند. آدام جی، رئیس Hotels.com می گوید: «ما می خواستیم اتاقی طراحی کنیم که تمام چیزهای دهه ۹۰ و دلتنگی های کودکانه را در این طراحی های نمادین نمایش دهیم.

با رزرو هتل ارزان از تیک بان، نگران هزینه های اضافی سفر نباشید

به طور خاص، طبق گزارش Hotels.com، این اتاق رویایی بچه های دهه ۹۰ شامل موارد زیر می باشد:
– محل استراحت با پنجره و نقاشی های دیواری رنگین کمانی
– تخت سایبان دار رنگ روشن با طراحی لیزا فرانک و یک چراغ نئون تک شاخ
– حمامی که به یک دنیای فانتزی زیرآب دلفین با حوله های حمام لیزا فرانک و یک دوش آب LED رنگین کمان تبدیل شده است.
– مینی بار رایگان که دارای خوراکی های مورد علاقه دهه ۹۰ بود مانند پفک توپی، آدامس میوه ای، پودر شکلاتی فان دیپ، شکلات گاشرز، بطری های کوچک آبمیوه، پودر شکلات بسته بندی شده در نی به نام پیکسی استیکس، بیسکوئیت پاپ-تارتس و آدامس توپی رنگین کمان.
– مدادها و پوشه هاس لیزا فرانک در میز تحریر
– لباس خواب لیزا فرانک، لباس، دمپایی و ماسک چشم، برای هر میهمان که با خود به خانه ببرد.

لیزا فرانک مستقیما در ایجاد دنیای خود در این مکان نقش داشته است. هر دیوار و گوشه آن از تصاویر و شخصیت های کارتونی لیزا الهام گرفته و تزئین شده اند. برای کسانی که سالهاست با دنیای کودکی خود خدافظی کرده اند یا می خواهند سفری رویایی را به کودکان خود هدیه دهند اقامت در این هتل یکی از بهترین گزینه های پیش رو خواهد بود.

رزرو هتل خارجی خود را از تیک بان بخواهید

مطالب مرتبط

تلفیق سنت و مدرنیته، در ۹ هتل روسیه

Master

۸ هتل برگزیده رم در سال ۲۰۱۹

Master

۷ هتل شگفت انگیز آلمان

Master

نظر خود را ثبت کنید