33.9 C
تهران
۹ خرداد ۱۴۰۲
مجله گردشگری تیک بان
جاذبه های گردشگری

تجربه ای مهیج در این شهر بازی ها

شهربازی والت دیزنی ورد ویزورت، امریکا (Walt Disney World Resort, Orlando, FL, USA)
بهترین تم پارک جهان که در واقع شامل چندین پارک مجیک کینگدام، اپکات، استودیوی هالیوود دیزنی و انیمال کینگدام دیزنی است. برای بازدید از این پارک به چند روز نیاز دارید. در اینجا همچنین دو پارک آبی  به نام پارک آبی ساحلی بلیزارد دیزنی و پارک آبی تایفون لاگون دیزنی وجود دارد.

توکیو دیزنی، ژاپن (Tokyo Disney Resort, Japan)
این پارک، اولین تم پارک دیزنی در خارج از آمریکا با ۱۶ میلیون بازدیدکننده در سال است. این پارک در سال ۱۹۸۳ افتتاح شد و  توکیو دیزنی در سال ۲۰۰۱ با جاذبه هایی مانند بندر مدیترانه ای، بندر آمریکایی، اسباب بازی مانیا، آکوئاتوپیا، سی رایدر نمو و دوستان، ماجراجویی ایندیانا جونز، ساحل عربستان، تالاب پری دریایی، جزیره مرموز و موارد دیگر، به این مجموعه اضافه شد.

بلیط هواپیما توکیو خود را از تیک بان، سامانه خرید اینترنتی (www.tikban.com) بخواهید.

بتو کاررو، برزیل (Beto Carrero, Santa Catarina State, Brazil)
بزرگترین پارک تفریحی آمریکای جنوبی در سال ۱۹۹۱ افتتاح شد. این پارک در آتلانتیک، در نیمه راه بین سائو پائولو و پورتو آلگری قرار دارد اما به ایالات سانتا کاتارینا نزدیک تر است. این مجموعه شامل ۱۰ تم مختلف مانند جزیره دزدان دریایی، تریپلیکلند، روستای آلمانی، ماداگاسکار یا چرخ های داغ است. برای خوشحال کردن کودکان خود حتما سری به اینجا بزنید.

یونیورسال استودیو سنگاپور (Universal Studios, Singapore)
این پارک دیدنی با ۲۴ جاذبه در هفت منطقه است.نام های این منطقه عبارتند از: هالیوود، ماداگاسکار، نیویورک سیتی، شهر علمی تخیلی، دنیای گمشده و مصر باستان. این پارک بزرگترین منطقه سنگاپور را به خود اختصاص داده است. سفر به سنگاپور بدون بازدید از یونیورسال استودیو ناقص خواهد بود.

برای خرید بلیط هواپیما سنگاپور به تیک بان، سامانه خرید اینترنتی بلیط (www.tikban.com) مراجعه نمائید.

ساحل پلیژر، انگلستان (Pleasure Beach, United Kingdom)
برای کسانی که به دنبال دلایلی برای سفر به انگلستان در تابستان هستند، هرگز نمی توانند دلیلی بهتر از کشف پلیژر پیدا کنند. این یک تجربه عالی برای یک عمر زندگی شما است. پلیژر که به عنوان یکی از بهترین پارک های تفریحی جهان در نظر گرفته می شود، دارای نمایش های افسانه ای مانند هات آیس و گزینه های هیجان انگیز رولر کوستر، به همراه نمایش های جذاب و تخفیف های شگفت انگیز است. در این منطقه می توانید یک روز به یاد ماندنی را با خانواده خود بگذرانید.

دیزنی هالیوود، اورلاندو (Disney’s Hollywood Studios, Orlando)
استودیوی هالیوود دیزنی با الهام از هالیوود در دهه ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰، یکی از بهترین پارک های تفریحی در جهان است. این استودیو بر اساس فیلم های کلاسیک ساخته شده است. شش منطقه شامل بلوار هالیوود، دریاچه اکو، خیابان های آمریکا، حیاط انیمیشن، سرزمین اسباب بازی و پیکسار پلیس، تجربیات تماشایی را ارائه می دهند. نمایش های شگفت انگیز ویتنس، نماهای مربوط به مجیک کینگداممی باشد. جالب است که پرواز فضایی شبیه سازی شده با حرکات سه بعدی به همراه تجربه های شگفت انگیز غذا و موارد دیگر باعث شده که این پارک به یکی از بهترین پارک های تفریحی جهان برای همه تبدیل شود.

پورت اونتورا، اسپانیا (Port Aventura, Spain)
پورت اونتورا یکی از پربازدیدترین پارک های تفریحی در جهان است که می توان در آن جادوی کشف، تفریح را تجربه کرد. پورت اونتورا که در قلب کاستا دورادا قرار دارد، یک پارک به سبک اروپایی است. این پارک که بر اساس تمدن تاریخی (مدیترانه ای، غرب دور، مکزیک، چین و پولینزیا) به همراه شگفتی هایی ساخته شده که نظر هر فردی را به خود جلب می کند.

والیبی، بلژیک (Walibi, Belgium)
ولیبی یکی از بهترین پارک های تفریحی در جهان برای دوستان و خانواده ها است. والیبی، با دارا بودن ۱۶ جاذبه مهیج برای کودکان، یک تجربه غافلگیرکننده برای تمام گروه های سنی بوده و دارای یکی از بهترین پارک های رولر کوستر در جهان است. برخی از سرگرمی های جادویی که توسط والیبی ارائه می شود، شامل استاگرینگ وروولف، وپمایر و دالتون ترور، ماجراجویی رودخانه طلایی و چالش توتانخامون است.

دیزنی لند شانگهای (Shanghai Disneyland, China)
دیزنی لند شانگهای که به عنوان یکی از پربازدیدترین پارک تفریحی جهان شناخته می شود، هیجان انگیزترین سواری های آبی و نمایش های نور را ارائه می دهد که مسافران قطعا اوقات خوشی را در آنجا خواهند گذراند. این پارک دارای تجربه های خرید، غذا، و سرگرمی های شگفت انگیز است. دیزنی لند، اولین ریزورت پارک دیزنی در سرزمین اصلی چین است و دارای ماجراجویی های تفریحی مانند باغ های خیالی، خیابان میکی، تومارولند، بازی بندر گنج و فنتسی لند است.

برای خرید بلیط هواپیما شانگهای به تیک بان، سامانه خرید اینترنتی (www.tikban.com) مراجعه نمائید.

مطالب مرتبط

جاذبه های گردشگری تایپه

Master

از زیبایی های خلیج کرواسی مات بمانید

Master

گذرگاهی به نام جاده ابریشم

Master

نظر خود را ثبت کنید